Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzieeek

Idealne dżinsy

Polecane posty

Dziewczyny, ratujcie, bo ja już sama nie wiem, czy jestem jakimś debilem czy co.... Nie potrafię kupić sobie idealnych dżinsów! Nie weim...albo takich nie ma, albo ja jestem jakaś nieforemna, albo głupia :P Próbowałam wszystkiego - tanie, drogie, markowe i te z \"tandety\" (takie krakowskie targowisko) i nic! Jestem wysoka (180) i szczupła (nie chudzielec :P), mam normalną talię, biodra...przynajmniej tak mi się wydaje. Kupuję spodnie, które w sklepie leżą na mnie dobrze. Po tygodniu okazuje się, że nie da się w nich chodzić bez paska! Lecą, spadają, jak chcę przykucnąć, to mi tyłek na wierzch wyłazi, a jak stoję, to pod pośladkami robią się \"wory\"... No jestem już załamana! Ostatnio kupiłam więc w Zarze fajne dżinsy, rozszerzane nogawki. Myślę sobie: hmmm, 40-stka leży idealnie...ale pewnie zaraz sie rozciągną - wzięłam więc ciasnawe 38. Owszem, rozciągnęły się, nie ma \"boczków\" ani nic no i....no właśnie: muszę zakąłdać pasek, bo inaczej się nie da....! CO ROBIĘ ŹLE????? Jak kupić odpowiednie spodnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_migotkaaa
mam taki sam problem... Choc wydaje mi sie ze to wina materialu z jakiego sa jeansy robione. przybyla fala tanich rzeczy z chin, i nagle tak sie stalo. Ja to juz nawet myślałam, że może poprostu za dużo się ruszam czy coś, i dlatego sie rozciągają.. ale przeciez jak bylam dzieckiem to skakałam dużo więcej i jakoś nigdy takich problemów nie miałam. Tylko wobec tego, nawet jeśli dać by za te spodnie sporo, skąd je brać? znacie jakąś dobrą, zaufaną i pewną markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się też, czy to po prostu już tak nie jest, że biodrówki \"tak mają\" - że spadają z tyłka :P I nie mówie nawet ojakichś \"ekstremalnych\" biodrówkach, tylko trochę niższych niż gacie do pępka (których nie znoszę - ale może te by nie leciały?? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka po 30
hej dziewczyny ja mam...lub powiem...miewam podobny problem ze spodniami-i fakt..mysle,.ze to powod kiepskiego materialu:( ale czasem warto wydac troszke na lepsze jeansy w ktorych sie pochodzi dluzej i ladnie beda lezaly na pupce:P ja lubie spodnie z firmy ,,guess,,-mam 2 pary i mimo uplywu czasu wygladaja extra i jeans tez pomalutku sie spiera....kiedys byly ciemno granatowe-dzis juz tylko granatowe:) niektore levisy-wciaz sobie zachwalam-leza fajnie..tylko,ze kolor szybko stracily i jakies takie wyplowiale.....:( moze jeansy z firmy GAP sa dobre? czy ktos z was je ma-jak sie nosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżinsy się zawsze
rozciągną. Najlepiej kupować takie, żeby zapinać na siłę (i to naprawdę na siłę i na głębokim wydechu) - to po jakimś czasie bedą dobre lub nawet lekko za luźne, ale chociaż spadać nie będą. Przynajmniej ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×