Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cainka

MIŁOŚĆ PRZEZ NETA CZY JEST MOŻLIWA

Polecane posty

Gość cainka

WITAM WSZYSTKICH, CHCIAŁAM ZNAĆ WASZE ZDANIE NA TEN TEMAT CZY MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET JEST MOŻLIWA,CHODZI MI O PORTALE RANDKOWE,POWIEM TO NA PODSTAWIE MOJEJ ZNAJOMEJ,KTÓRA DOŚĆ CZĘSTO A PRAKTYCZNIE NON STOP SZUKA PRZEZ NET I JEDNO CO STWIERDZAM Z TEGO CO ONA MI OPOWIADA TO TRAFIA NA SAMYCH NIEUDACZNIKÓW ŻERUJĄCYCH NA JEJ KOSZT,WYZYSKIWACZY I OSZUSTÓW,OSTATNIO MI OPOWIADAŁA JAK TO POZNAŁA CHŁOPAKA KTÓRY MOWIŁ JEJ ŻE CHORY JEST ŻE MUSI MIEĆ NA OPERACJE ALE KASY NIE MA ,ŻE NA ZUS NIE MA,ONA MIAŁA DOBRE SERCE I NIESWIADOMIE DAŁA MU SPORE PIENIĄDZE I NIESTETY GO WIĘCEJ NIE ZOBACZYŁA,A TERAZ SPOTYKA SIĘ Z KOLEJNYM I ŻERUJE KOEŚ NA NIEJ ,SAM Z SIEBIE NIC,CZEKAM NA WASZE ZDANIE NA TEMAT TAKICH ZNAJOMOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama...
ona liczy na cud....a już raczej cudów nie ma...nawet w kościele tylko kasa się teraz liczy...albo seks.Miłość tylko w kinie...a najlepsza w starym kinie tak zwanym, z MM i BB, no może jeszcze z Marleną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje to sie nie udaje, sama jestem weteranka :P chociaz jeden facet sie we mnie zakochal, no ale jak to w zyciu bywa bez wzajemnosci, teraz stawiam na poznawanie ludzi w realu, chociaz i tutaj moga trafic sie oszusci ale musza byc niezlymi aktorami bo w necie to nikt im na rece patrzec nie ma mozliwosci, sam jedynie moze sie wkopac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cainka
ale jak można być takim facetem przyjezdza do niej od 2 miesięcy do domu praktycznie już u niej mieszka i ona go żywi gości no poprostu wszystko a on jej ani kwiatka nie kupił ani chleba do domu no nic poprostu nic jak mi opowiada to ręce opadają co to za wyzyskiwacze w tym necie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cainka
głupia nie jest jest zaradna ma swoj salon radzi sobie fajnie jest bardzo sympatyczna ale naiwna i wykorzystują ją te chłopy,myślą że znalezi sponsorke darmowy hotel i codzienne ciepłe obiadki a do tego codziennie ma seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jest glupia
jak już ktoś stwierdzil do tego naiwna jak dziecko albo z tych co to wszystko wytrzymają i przecierpią byle facet byl, jakikolwiek ale żeby byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cainka
no tak powinna to olać i pobyć sama otrząsnąć się z tej matni jaka sama sobie stwarza,ja jej mowie,ale chyba moje mowy nic nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest głupia, a to, że ma dom czy pracę... Nie znaczy jeszcze, że jest mądra. Skoro lubi być wykorzystywana przez mężczyzn... niech cierpi - na swoje wyraźne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cainka
a taka ładna dziwczyna szkoda mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupich sie nie żaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×