Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyyyyyyyyyy

pomozcie bo nie wytrzymam!!!!!!!

Polecane posty

Gość pomocyyyyyyyyyyyy

bylam z facetem 3 lata..mamy dziecko..mieszkalismy a teraz jestem sama....nie moge sie z tym pogodzic...placze prosze zeby wrocil...chce ratowac moja rodzine...;(;( a on mowi ciagle NIE...;( mowi ze mnie kocha ale ma dosc klotni i ze mna nie bedzie;( chce spowrotem moja rodzine co ja mam zrobuc zeby wrocil..zebym odzyskala to co dla mnie najcenniejsze?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
czy nikt mi nie pomoze???;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyy
ale ja juz sie nie kloc...to wyglada tak ze ja placze blagam prosze a on ze mnie kocha ale NIE... ;(odechciewa mi sie zycia....boze drogi wszystko na czym mi zalezalo leglo w gruzach...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszantażuj goi
powiedz, że się zabijesz jesli nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyy
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFFF
to co to za kłótnie były miedzy wami jakbys robila wszsytko ok to by nie odszedł wiec gdzie nawaliłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyy
nawalilam bo przestalam sie godzin na ciagle wyjscia z kolezankami i wracanie po 10 godz do domu w stanie bardzo zawianym....wtedy powiedzial ze wypierdala a ja w nerwach zamiast powiedziec jutro pogadamy to mowie wypierdalaj..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj mu może zaproponować wspólne spędzanie np. paru dni, wspólne zamieszkiwanie przez dwa, trzy dni, wspólny wyjazd weekendowy i o czywiście bez kłótni to wszystko. Być dla siebie nie non stop, ale jakiś czas co jakiś czas. Ty błędów tych samych nie popełniaj, to on uwieży że naprawdę chcesz to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no np. nie kłóc sie.... a jesli woli kolezanki zamiast ciebie znaczy ze sex do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupuppppppppppppppp
widzialam sie z nim..wszystko bylo ok przytulilismy sie..ale potem znow mi sie wlaczylo proszenie itd i znow powiedzial NIE...na koniec jak jechal do domu pocalowal mnie nagle i nie patrzac na mnie odjechal..ja kuzwa oszaleje...mam duzo sily ale nie mam sposobu!! wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjrkuyfjhoi
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×