Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rooberrrrt

jak zainteresować taka dziewczyne swoja osobą

Polecane posty

Gość rooberrrrt

jest dziwna..ale ma w sobie coś..z wyglądu dziecinne rysy optymistycznie nastawiona do zycia ale kazdego faceta traktuje jedynie jako "kolege" a wiem że jest sama.Nie dostrzegam w niej nic odrobiny kokieterii.słucha dziwnej muzyki żydowskiej...nieraz miewa dziwne cyniczne poczucie humoru co dodaje jej uroku..jest bardzo wrazliwa biega za wszystkimi kotami i psamiz okolicy ale mezczyzn nie zauaważa wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebierz się za psa lub kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooberrrrt
eh..nic nie rozumiecie...piekno tkwi w różnorodności i własnie dlatego że ona jest taka.."oryginalna"ina od tych wypacykowanych żyjących imprezami lasek to mi się spodobala ma wsobie "coś"niezwykłego..tylko pojecia nie mam jak do niej trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodzik
Zaproś ją na koncert klezmerski, jazzowy czy coś w tym guście. Poza tym, uważam, że takie dziewczyny same muszą się zakochać, to znaczy ona "obudzi się" jak ktoś ją zafascynuje. Próbuj, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talk_to_me
a moze jakis nietypowy prezent?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
roberrrt: czy mozesz podac wiek tej dziewczyny - byloby latwiej spekulowac na jakim jest etapie i jak sie z nia mozesz zaprzyjaznic. Ja na twoim miejscu probowalabym wpasowac sie w jej zycie jako 'staly kolega' (no chyba ze jestes stary chlop i tylko fanazjujesz o niej z ukrycia - jesli tak to lapska precz od dziewczatka). Nie zdradzaj na razie zadnych intencji romantycznych bo z tego co piszesz to ja moze bardzo speszyc. Natomiast koniecznie zainteresuj sie rzeczami, ktorymi ona sie interesuje - to da wam tematy do rozmowy. Sprobuj ja tez zaciekawic swoimi zaintersowaniami (pod warunkiem, ze nie sa one jakies banalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancereczkalatino.
jeśli bedziesz znał jej zainteresowania i zagadasz do niej, zobaczy że duzo was łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
no a co do jej biegania za wszystkimi okolicznymi psami i kotami to nie jest dobra sprawa bo moze zlapac toksoplazmoze albo jakiegos cholernego pasozyta - wiem o czym mowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie brzmi jak Luna Lovegood... ten Twój obiekt westchnień. Ciekawa to musi być osoba :) zostań przede wszystkim jej kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooberrrrt
ona ma 22 lata własnie sobie czytam o kulturze zydowskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal.pl 016
nie staraj się być jej drugim ja ! cieszylbys sie jakby dziewczyna na sile interesowala sie kulturysyyka specjalnie dla ciebie :O bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzeczesz ja dobrocia
ona jest marzycielka idealistka, ale przede wszytskim napewno mam spore wymagania badz cierpliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Rooberrrt: mysle, ze bardzo wazna rzecza jest to, zebys znal jej przekonania religijne. Czy jest osoba wierzaca praktykujaca, bo z takimi trzeba inaczej (takie czesto maja 6 zmysl jesli chodzi o wyczuwanie motywow danej osoby tzn. czy ja tylko podchodzisz czy rzeczywiscie ja lubisz) - wiem cos o tym. Jezeli tak jak piszesz nie idzie z trendami i jest soba, tzn ze ma dosyc silna wole i system wartosci, ktory nie opiera sie na zewnetrznych pozorach. Na pewno jest powazna i nie zalezy jej na tym zeby miec towarzystwo bo stawia na jakosc a nie na ilosc. Wszelkie zagrania typu drobne upominki, komplementy itp proby zdobycia jej sympatii moga miec zupelnie odwrotny skutek. Oczywiscie to co pisze w tej chwili jest dosc daleko siegajaca spekulacja - doradzam jednak blizsze rozpoznanie zanim zaczniesz dzialac bo mozesz wszystko latwo zepsuc. Z wlasnego doswiadczenia powiem Ci tylko, ze nie wszystkie mlode dziewczyny chca kogos miec (tzn chlopaka). Ja np. nie bylam zainteresowana rozwijaniem zadnych romantycznych relacji az do 25 roku zycia, kiedy z dnia na dzien odczulam nagle potrzebe i gotowosc na bycie w zwiazku. Do tego czasu mialam tak wypelnione zycie swoim sprawami: studiami, rozwijaniem zainteresowan, udzialem w roznych organizacjach i grupach, ze posiadanie chlopaka wydawalo mi sie byc ogromna niedogodnoscia i obciazeniem. Czy mozesz napisac w jakich okolicznosciach ja poznales i na jakim etapie znajomosci z nia jestes? np: czy jestes w tej chwili jej kolega ze studiow, czy tylko dalekim znajomym, sasiadem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
orginalna dziewczyna bardzo czesto = problemy psychiczne.. wiem cos o tym.... o oile mozna je przebolec to mzoe byc swietna... ale moze tez byc les.... a to utrudnia sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie strasz chlopaka to ,ze dziewucha jest dziwna wcale nie oznacza ze ma jakies problemy z psycha albo ze jst les znam kilka powykrecanych osob ,indywidualistow i oni wcale nie sa poschizowani osobiscie bym sie bral za taka laske ,ale jak autor chce jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze nie dogadalbym sie z taka dziewczyna to by byly 2 rozne swiaty ,jak dla mnie taka panna bylaby zbyt zakrecona zeby z nia byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co, jesteś zbyt... eeeeee normalny?:) nie lubisz komplikacji i takich dziwnych, ciekawych osób? zawsze czymś zaskoczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie chodzi o to ze jestem zbyt normalny po prostu moja dziewczyna powinna byc zupelnie inna . takie osoby owszem sa ciekawe i fakt ze zawsze potrafia czyms zaskoczyc ,ale nie chcialbym sie zwiazac z taka panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrz, mniejwięcej rozumiem... w sumie ja takiego oryginału u faceta też nie szukam, ale i tak starałabym się zbliżyć i poznać... może dlatego, by poznać swoje możliwości :) (no i przy okazji kogoś ciekawego:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Darwin
Ja byc moze bylbym rowniez zainteresowany taka laska, ale musialbym najpierw ja zobaczyc. Osobiscie gustuje w puli dziewczyn/kobiet, ktore nie sa kowencjonalnie piekne i sa czesto uwazane za troche dziwne (ale nie zadne, ktore kwalifikowalyby sie pod definicje chorob psychiatrycznych). Takie dziewczyny, czesto pomijane przez innych panow, sa skarbcem przemilych niespodzianek, odkryc i znalezisk rzadkich okazow plci pieknej. Szare myszki okazuja sie nie byc wcale takie szare... ach, rozmarzylem sie. Najsmutniejsze sa jednak przypadki kiedy dziewczyna ani uroda nie grzeszy ani inteligencja, ani charakterem... A takze dziewczyny ktore zbudowaly takie mury wokol siebie, ze nie ma kompletnie jak do nich dotrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam przepis na pierogi
czy to jest Gosia z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×