Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek_83

Zapomnialam tabletek anty a jestem na wakacjach

Polecane posty

Dzis powinnam wziac 7 tabletke ale zapomnialam calego opakowania! Czym moze grozic przerwanie brania tabsow w srodku cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrafanzwei
chaosem w organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrafanzwei
zapewne dostaniesz jakiś dziwnych krwawień,ze względu na odstawienie hormonów, nie wiadomo będzie kiedy dzień płodny kiedy nie,najlepiej uważać z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrafanzwei
opakowanie tabsów stracone...kiedy masz zacząć łykać kolejne z nowego opakowania to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie boje, za 2 tyg wracam do domu dopiero i bede mogla je znowu brac, nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrafanzwei
teraz będziesz miała krwawienia, nie okres, poprostu chaos w organiźmie. ciągle mdłości, biegunka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrafanzwei
zadzwoń do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslisz ze to dobry pomysl by brac jakies inne zamiast tych? bym poszla jutro do ginekologa po inne jakies...tych co uzywam nie ma w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrafanzwei
ale nie wiadomo kiedy masz je zacząć braC...musisz sie go zapytać. ja używam plastrów i są pierwszą rzeczą jaką pakuje do torby na wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady nie będzie tak źle. skoro nie weźniesz dalej tabletek, a tak sie stanie, to normalnie dostaniesz krwawienie z odstawienia, tak jakbyś dostała je w przerwie między opakowaniami. później organizm zacznie się przestawiać na cykl bez tabletek. może to dać jakieś skutki uboczne, jak np mdłości, ból głowy, senność, ogólnie gorsze samopoczucie, ale nie koniecznie musi. potem musisz poczekać do kolejnego okresu i w jego pierwszy dzień zacząć brać tabletki, tak jakbyś brała je pierwszy raz w życiu. ewentualnie możesz iść do ginekologa wyjaśnić sytuację i być może przepisze ci jakieś tabletki. ze skutecznością antykoncepcyjną to jest tak że nie jesteś zabezpieczona, więc seks bez gumki odpada. plastry są tylko na receptę, tak jak tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajego
po prostu jak wrocisz do domu to musisz poczekac na nowy okres i pierwszego dnia krwawienia wziac tabse z nowego opakowania! tamto wyrzucic do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyrzucaj tego napoczętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyrzucaj tego napoczętego
może sie przydac jeśli zapomnisz/zgubisz/zwrócisz tabletke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×