Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LUUUKIIII

TEZ TAK MACIE ??? CZY TO NORMALNE ???

Polecane posty

Gość LUUUKIIII

polykacie sperme chlopaka czy nie ?? ja ze swoim jestem dwa lata i wrecz kocham mu robic lodziki ! kocham gdy jest podniecony mmm .. ale nie lubie jego spermy jest gorzka i taka dziwna bl sperma przypomina mi takie smary fuuj ;/ i brzydze sie polykac a jak juz polkne to musze popic sokiem ale do 3 godzin mnie mdli a wy polykacie ? mojem chlopakowi przykro kiedy wypluwam w chusteczke ale nie umiem inaczej eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUAHAHAHAH
a TOBIE CHLOPAK POLYKA CIOTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUUUKIIII
BUAHAHAHAH - przeciez ja sie nie spuszczam ..... i nie cioto ja naprawde mam problem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUUUKIIII, jeżeli nie możesz się przełamać do połykania spermu, to nie rób tego. Twój chłopak powinien raczej zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, BUAHAHAHAH nie nazwał Ciebie ciotą, tylko zapytał, czy Twój chłopak połyka Twoje wycieki okresowe, upławy i inne wycieki wątpliwej estetyki. Masz problem ze zrozumieniem tekstu? ;-) Tam nie było przecinka przed \"CIOTO\". A co do Twojego problemu, to chyba mało kobiet lubi smak spermy i nie trzeba z tego robić problemu. Sam fak, że pozwalasz chłopakowi na wytrysk w ustach, powinien wystarczyć. Pogadaj ze swoim facetem, musi to zrozumieć, że i tak się poświęcasz trzymając w ustach nasienie. Smak spermy zależy od tego, co Twój chłopak je i pije. Nich żywi się ananasami przez kilka dni, to będzie miał słodką. Ale to też zależy, czy pali papierosy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
ja tez lykac nie lubie...zrobilam to tylko raz i nie spodobalo mi sie.jego sperma jest bardzo gesta,doslownie przyczepia sie do scianek przelyku i nie chce zejsc w dol...do tego slona pierunsko...poza tym nie widze zadnej roznicy dla niego w doznaniach jesli to polkne czy nie...co innego,jakby nie konczyl w mich ustach...w najwaznijeszym momencie wyciagnac to tortura...i jemu fakt niepolykania nie przeszkadza...po wytrysku po prostu wypluwam do kranu i plucze usta,bo to lekie cholerstwo nie chce wyjsc...a czasem jeszcze "pelna" pytam czy chce teraz buziaka...jakos nidgy nie odpowiedzial tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, ja jak jestem napalona to nie przeszkadza mi łykanie spermy i wogole wogole wytrysk na twarz i tego typu sprawy. a i facet z którym sie kocham też nie ma problemu potem mnie pocałować jak miałam finał w ustach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×