Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjkjkjkjkjkjkjk

jak traktowac kobiete ?

Polecane posty

Gość kjkjkjkjkjkjkjk

bardzo jestem ciekaw jak wielkim skurwielem nalezy byc by zatrzymac przy sobie kobiete to znaczy jak zle ja traktowac zeby nie przegiac i zeby nadal z nia byc i miec pewnosc ze nie zdradzi udzielicie jakis wskazowek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah Jessics Parker
wystarczy, że sie zakocha, bo jak nie to stawanie na rzęsach Ci nawet nie pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjkjkjkjkjkjkjk bardzo jestem ciekaw jak wielkim sk**wielem nalezy byc by zatrzymac przy sobie kobiete to znaczy jak zle ja traktowac zeby nie przegiac i zeby nadal z nia byc i miec pewnosc ze nie zdradzi udzielicie jakis wskazowek? trzeba posiadac: 1/duzo tosteronu 2/jadra 3/brode i wasy 4/owłosiona klate 5/i własne zdanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiete trzeba przedewszystkim szanować ,a nie kurwa jak połowa facetów bije swoje żony np. a później się dziwią że kobiety zostawiają facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy połowa czy nie połowa ale nasłuchałam się tyle historii na ten tamat ,więc wydaje mi się że bicie kobiety w niektórych domach jest na porządku dziennym !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah Jessica Parker brat no właśnie nie dotarałam byłam na urodzinach i źle sie dzis czuje ja tez nie %%% było za duzo i ochota odeszła:):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polowa facetow bije żony :D:D to zdanie jest rownie sensowne jak stwierdzenie, że połowa kobiet puszcza sie za kase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motór
"bo zupa była zasłona " Jak dobrze przyłożysz to świata poza tobą nie będzie widziała. Trudno się wszak rozglądać z podbitymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×