Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwa masakra

przekonajcie mnie ze jest inaczej

Polecane posty

Gość prawdziwa masakra

kurwa dzis przez pare godzin przegladalem sobie to forum i coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze wiekszosc kobiet to dziwki i materialistki . ile jest tematow w ktorym laski opisuja ze zdradzily i daly dupy kolesiowi bo jeden byl przystojniejszy ,bo drugi mial hajc ,bo uwazala ,ze jej obecny facet jest nudny . kurwa mac spotykalem na swej drodze rozne kobiety ,ale teraz to co sie dzieje to jest po prostu masakra. powiedzcie czy naprawde wszystkie maja zadatki na dziwke ? z tego co widze to naprawde nawet faceci tak nie odpierdalaja . czy w ogole da sie znalezc normalna porzadna i wierna dziewczyne ,czy jednak wszystkie to korwy ktore sie nie szanuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amithia
nie każdemu psu Burek!to młode pokolenie mnie też przeraża mimo ze mam 22 lata to chyba jestem inna ale grunt to mieć nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Amithia, popieram! :) Ja mam 19 lat i chyba tak jak Ty jestem inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
A tak odchodząc od tematu- czy niektórzy ludzie nie mogą w nocy spać? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa masakra .....w przyrodzie musi byc zachowana równowaga....czyli zawsze musi sie znalesc taka co da doopy po pierwszej dyskotece....ale jest taka ze da dopiero po slubie... zauwaz tez ze na tym forum full jest podszywek i nie traktuj wszystkich topikow na powaznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Ale zauważ bracie_niedźwiedziu, że dawniej (jeszce nie tak dawno;)) nie było zachowanej TAKIEJ równowagi w przyrodzie i było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Pisałam już wyżej- 19. I teraz pewnie zostanę zjechana z góry na dół, że mało wiem- w końcu jestem niedoświadoczoną życiowo gówniarą, tak? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
niedoświadczoną*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkjkhk
jak facet co weekend ma nowa to jest super ogier i zyskuje w oczach facetow, a jak kobieta to od razu dziwka:O ludzie nie mowie o zdradzaniu w zwiazku ale jak sie jest wolnym bez zobowiazan to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
jhjkhkjkhk, jest dokładnie tak, jak mówisz.... I nie mówię tego ze względu na "solidarność jajników" (podejrzewam, że pod tym nickiem kryje się kobieta;), tylko naprawdę tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"powiedzcie czy naprawde wszystkie maja zadatki na dziwke ?\" Odpowiedz sobie na to pytanie. Czy Ty masz zadatki na dziwkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko-kasiatko
ja sie z toba nie zgodze...moze i czasy sie zmienily...dziewczyny naprawde pozostawiaja wiele do zyczenia, ale nie wszystkie...ja nie znam takich dziewczyn o ktorych ty mowisz...a co do zdrady...uwazam, ze jednak mezczyzni zdradzaja wiecej, a ze wczesniej kobiety nie mogly..bo normy morlane itp a teraz o tym sie glosno mowi...to wielkie aj waj...a przeciez wy tez swieci nie jestescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Aśka Pisałam już wyżej- 19. I teraz pewnie zostanę zjechana z góry na dół, że mało wiem- w końcu jestem niedoświadoczoną życiowo gówniarą, tak? :/ nie dlaczego..????:O..ja tez miałem kiedys 19 lat..... a to ze jest tak a nie inaczej...ze dziewczyny tak sie zachowuja jak opisałes wyzej...na takie zachwoanie ma wpływ obecny czas.... w dobie mp3,ogolniedostepnego netu i wszystko co jest z tym zwiazane...panny za bardzo sa wyzwolone i stad moze sie bierze tak zwana ich ogolnodstepnosc:O:O:O... troche to smutne ale tak jak wczesniej wspomniałem sa panny i panny z klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Sorki w takim razie bracie_niedźwiedziu- wybacz :) moja reakcja jest taka, a nie inna dlatego, że praktycznie na każdym topiku starsi, dojrzalsi życiowo ludzie, naskakują na osoby w moim wieku:/ Nieraz czytałam teksty w stylu: "Weź wyjdź, za młoda/y jesteś." itp... A co do tematu.... Teraz muszę się z Tobą zgodzić, że największy wpływ na "dzisiejsze" dziewczyny mają środki masowego przekazu. Na szczęście nie na wszystkie dziewczyny działają one jednakowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Najsmutniejsze jest, że te massmedia mają zły wpływ na coraz młodsze dziewczyny... Sam ich wygląd daje wiele do myślenia moim zdaniem... Trzynastolatki zrobione na conajmniej dwudziestolatki, z blond włosami i plastikową kreacją odsłaniającą wszystko...:/ No ale cóż, widocznie czerpią wzorce z niezbyt hmmm... "życiowych" źródeł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzenie bez sensu.. to taka stała tendencja... gadanie, ze \"kiedys bylo lepiej\"... jest tak samo jak kiedys, odsetek dziwek i materialistek zasadniczo sie nie zmienia, tylko moze mniej sie z tym kryją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×