Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agrgopka

powiem Wam jak sie zakonczyła moja histooria

Polecane posty

Gość agrgopka

otoz po tym jak sie dowiedzialam ze narzeczony mnie zdradza i na legalu lazi po swoim miescie z gowniara, wyprowadzilam sie zmieszkania ktore razem wynajelismy i znowu mieszkam u mamy. teraz jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak średnio spokojna, bo ta gowniara byla od Ciebie lepsza... koles bez namyslu olał Cie dla niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrgopka otoz po tym jak sie dowiedzialam ze narzeczony mnie zdradza i na legalu lazi po swoim miescie z gowniara, wyprowadzilam sie zmieszkania ktore razem wynajelismy i znowu mieszkam u mamy. teraz jestem spokojna jakis list? pozegnalny..ewentualnie liść ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebiście :classic_cool: tera on będzie musiał płacić cały czynsz za wynajem dobrze dupkowi jednemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i dodam jeszcze, że aktualnie jestem szczęśliwie zakochana....więc nie ma tego złego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrgopka
dzieki za komentarze oj nie wiem czy woli ją ode mnie bo blaga mnie zebym wrocila, ale ja sie nie dam:) mam nadzieje ze tak jak Ty promesso ja sie zakocham a jak bylo u Ciebie? prosil Cie zebys wrocila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrgopka dzieki za komentarze oj nie wiem czy woli ją ode mnie bo blaga mnie zebym wrocila, ale ja sie nie dam mam nadzieje ze tak jak Ty promesso ja sie zakocham a jak bylo u Ciebie? prosil Cie zebys wrocila? a ty chcesz zeby ciebie koles błagał o powrót ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrgopka
nie chce bo juz nie iwem co odpisywac. wole zeby dał mi spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale Bóg wybacza, ja niekoniecznie;) ....nauczyłam się życ i patrzec na świat zupełnie inaczej....bardzo dojrzałam....nauczyłam się szanować swój czas....i nigdy już nie pozwole, by jakis palant mnie w konia zrobił;) a teraz jest naprawdę pieknie.... ....a mogłam być mężatką od 2 miesięcy;) ....ech....dobrze się stało....Tobię zyczę tego samego :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaga bo mu
na czynsz nie starcza albo jak opłaci czynsz to nie może juz na legal z gówniarami bo jak ?? na mineralna :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam błaga... miał dwie dziury, teraz mu została jedna... chłopak jest w szoku, bo potrzebuje odmiany, ktorą mu odebrano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć, że są kobiety, które nie tracą czasu na półroczne spazmy, wymioty i bezsenność i jadłowstręt (była tu taka ze 3 dni temu) :) dobrze się sprawiłaś, agrgopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrgopka
zgadzam sie z Toba komiczne ja mu matkowałam a on ruchał gowniary, niestety skonczyło się, stac mnie na lepszego i mam nadzieje ze niedlugo sie zakocham. szkoda mi czasem tych 2 lat no ale jak pomysle sobie ze ja mu urodze dziecko a on bedzie skakal z kwiatka na kwiatek to odechciewa mi się a utrzymujecie z tymi exami kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrgopka
komiczne jestem pod wrazeniem, słuchasz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne jestem pod wrazeniem, słuchasz mnie" po prostu przejmuje sie losem 25 latek, ktore nie maja z kim isc na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie utrzymuję. Oni czasem dzwonią po jakieś bzdury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrgopka
no a na wesele chyba sama pojde, zobaczcie jak to jest niedawno jeszcze mogłam umrzec za ta milosc do niego a teraz pfff mam go gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×