Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agrgopka

powiem Wam jak sie zakonczyła moja histooria

Polecane posty

ja wiem czy znudził. kochałam Go. noa le nie moge mu tego wybaczyc, skoro to jego juz 2 taki raz. pierwszy wybaczyłam, dzoewczyneczka tez mloda była miala okolo 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrgopka, mogłabyś umrzeć za tę miłość, a teraz, po 3 dniach masz gdzieś? No to już wiemy skąd taka liczba rozwodów w PL, czas nie stoi w miejscu, zmiany nie czekają, więc ogólny model uczuciowy też nie będzie pozostawał w tyle. Jak postęp to postęp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o to, ze masz mu wybaczac, tylko jak łatwo przychodzi Ci olewka tego goscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochała ale uwierz mi przychodzi taki dzień gdzie w Tobie cos pęka i masz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na pewno nie tak szybko jej "przyszła olewka", ale dziewczyna włączyła system obronny......i bardzo dobrze....niech sobie radzi z tym po swojemu, jak tam sobie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumaczycie rzecy oczywiste, ale mnie chodzi o to, że nie byla to wcale wielka milosc... tak po prostu była z gosciem, lubila go, czula sie spokojna ze kogos ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie przez takich fiutów
zastawiam sie bardzo powaznie nad tym czy reszty zycia nie spedzic z kobieta, jestem bo zreszta wiec nawet mi to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, to powyżej moje to był żart, trzymasz się dobrze i należy Ci się pochwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie kwestia znudzenia kims, za kim się nie płacze po rozstaniu- kwestia silnego charakteru, rozsądku i braku czau na rozpamiętywanie czegoś, co było- minęło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiała się otrząsnąć Po pierwsze - zmarnowane lata, bo związek nie skończył się ślubem Po drugie - trzeba szukać kogoś nowego, w celu w/w ślubu i wesela we wrześniu. A już 1 września.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SORRRY ALE
AGROOPKa czy ty jestes mzoe z Gdańska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta druga o Tobie wiedziała? Bo jak nie, to trochę szkoda dziewczyny :o Może i była wielka miłość, ale do kochanego faceta, który nie zdradzał i nie okłamywał. Jak się okazał innym człowiekiem, to i miłość się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej drugiej to on powiedział ze ze mną juz nie jest, pokazał jej pierscionke zareczynowy ktory zabrał z domu nie szukam kogos na siłe, nie chce wcale slubu nie jestem z gdanska a na wesele moge isc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×