Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola1978

jaka szansa na ciążę???

Polecane posty

Gość pola1978

staram sie o dzidziusia , zrobiałam juz kilka testów ale negatywne wyniki, objawy mam jakbym miała dostac miesiączkę , powinnam dostac dzisiaj i nic, czy ktoras z was miala objawy jak przed miesiaczka, test byl negatywny a jednak za jakis czas okazalo sie ze i tak jestescie w ciąży??? jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie wiem, czy warto robić taką ankietę. Ja tak miałam, ale co mi z tego, bo poroniłam. Wiem, że są takie przypadki również zakończone pozytywnie. A inne po prostu dostały okres. Jak nei masz cierpliwości czekać dalej, zrób test beta-hcg z krwi, a najlepiej spokojnie poczekaj, mądrze się, bo sama tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że gdybyś była w ciąży to test wypadłby pozytywnie. Ja miałam objawy jak przy miesiączce ale test pokazał ciążę. Najlepiej zrób badania krwi, albo idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1978
dzis zrobilam test, bo to dzis powinna dostac miesiaczke, jest druga kreska, troche bledsza niz ta druga ale moze ta druga taka bledsza poprostu wychodzi.../? ja mam nadzieje ze to to!!!! ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję! ta druga kreska może być bledsza!! oby wszystko było ok, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×