Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LipaLipa

tez tak macie?

Polecane posty

Gość LipaLipa

mieszkam w malym miescie, w ktorym jest kilka klubow, w jednym z nich sptykam mojego bylego wtedy jest mi przykro, partez co robi czy podrywa laski itd, plakac mi sie chce a nie moge przeciez zsazyc sie w dmou, zanjomi wychodza wlasnie tam itd, maxcie takie syt. jak sobie z tym radzicie.?? ja go wciaz kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ja jestem z dużego miasta, gdzie jest mnóstwo klubów. Zresztą nawet gdybym spotkała to już mi to wisi, bo to były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mieszkam w zbyt wielkim miescie i faceta,ktorego kohalam bardzo, spotykalam w miescie jak np.szedl z nowa swoja zdobycza, poza tym mielismy wspolnych znajomych;/ Bolalo ale przezylam i Ty tez przezyjesz:):):) Popatrz na moja stopke , powinna dodac Co otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy tak 1. nie mieszkamy w miescie zjednym klubem 2. nie szlajamy sie po klubach 3. nie płaczemy po byłych, tylko myslimy o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LipaLipa mieszkam w malym miescie, w ktorym jest kilka klubow, w jednym z nich sptykam mojego bylego wtedy jest mi przykro, partez co robi czy podrywa laski itd, plakac mi sie chce a nie moge przeciez zsazyc sie w dmou, zanjomi wychodza wlasnie tam itd, maxcie takie syt. jak sobie z tym radzicie.?? ja go wciaz kocham czyli lubisz sadomaso:)....chodzisz do tego klubu zeby go obserwowac??? piszesz ze masz kilka klubów....wiec idz do tego lokalu gdzie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIpppppppppppaaaa
no ale mam grono dpbrych zanjomych i to jest nasz ulubiony klub. co mamzrobic zeby nuie myslec co on robi itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIPAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaa
nie macie takich problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIPaaaaaaaaaaaaaaaaa
prosze o jaks sensowna rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiatynia madrosci
mały masz problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LIPaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zacznij chodzić do Biblioteki i czytać książki zamiast szlajać sie po klubach :D bo szwędanie sie po klubach źle na Ciebie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
skoncentrowac sie na swoich znajomych, po prostu dobrze sie bawic i tez flirtowac, a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×