Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haunted

jest na forum ktos kto nigdy nie zdradzil ?

Polecane posty

komiczne - ty pisz na temat! zdradziłeś kiedyś czy nie?? ja niestety na tym forum wpisać się nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo głupie jest stwierdzenie, że osoby brzydkie nie zdradzają bo nie mają z kim- a wg. mnie to właśnie one częściej to robią żeby podnieść swoją samoocenę , stać się atrakcyjniejsze.... nie mam racji? stereotyp? Może i tak ale wiem jedno to nie zależy od wyglądu ale od charakteru danej osoby .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bez przesady a co ma czyjś wygląd ze zdradą i jej częstotliwością wspólnego..... to tak jak stwierdzenie, że "rudzi są tacy, a blondynki takie"....nic się nie ma do rzeczywistości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikula.... jak ja moglbym zdradzic? taka ostoja cnoty, swiatynia wstrzemiezliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaztazia
dziewczyna ma 20 lat i jest dumna że nigdy nie zdradziła i jest pewna że nie zdradzi...... łuchahahahahahahahahaha :-D ale sie uśmiałam statystyka mówi, że kobiety najczęściej zdradzają po 30-tce mając już wieloletniego partnera dakie deklaracje i pewność 18 letnich badź trochę starszych dam jest śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale bez przesady a co ma czyjś wygląd ze zdradą i jej częstotliwością wspólnego....." bo kaszalotami interesuja sie tylko harpunnicy :P a nie mezczyzni szukajacy seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie więcej!Wpisuję się po raz drugi! Gdzie jest Freedy?:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczul czy ja cię przezywam? i co ty za banialuki piszesz ??:D widziałam, że w nocy buszowałeś po forum:P widać niewyspany mocno jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam ja zdradziłam pierwszy raz jak miałam 22 lata, drugi raz jak miałam 26 po 30 nie zdradziłam nikogo- JESTEM Z TEGO DUMNA !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denn- nie przeczę :P jestem tu w formie przerywnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin--to ja złośliwa w garsonce:Pjuz mnie nie unikasz? hehe ja zdradzałam,bo mój mąż jest jasnowidzem,zawsze mówił ze go zdradzam,wiec by wróżba sie spełniła zrobiłam to.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike fajny temacik a nam pisać nie wolno :O dobry był na czas wakacji kiedy gimnazjalistów masa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaztazia
czytałam w gazecie na ten temat i oglądałam program, że współczesne nowoczesne kobiety potrzebują doświadczeń seksualnych raz sie żyje później będziesz stara, umrzesz i ci robaki zjedzą a jak się jest atrakcyjną nowoczesną kobietą to nie uważacie że dobrze coś na boku zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ligea- nieśmiało przypomnę, że jest już rok szkolny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi wszystko jedno, to co do unikania.. 😴 {hehe ja zdradzałam,bo mój mąż jest jasnowidzem,zawsze mówił ze go zdradzam,wiec by wróżba sie spełniła zrobiłam to } Tiaa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrevin- no co wymówka dobra jak każda inna- ja też mam wymówkę- mój były mąż był niedobry a tak naprawdę to nas wszystkie zdradzające tyłki swędziały za przeproszeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×