Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Telimena---

Jest mi bardzo bardzo smutno dzisiaj.

Polecane posty

Gość Telimena---
kjdsh- dzieki za pocieszenie! eh juz mi troche lepiej! nawet sie mniej boje wrocic to tego samotnego mieszkania! no i mam kocura ktory na mnie czeka(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo to wszystko
obchodzi? roboty nie macie? cos Wam znajdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo to wszystko
Ja też zdołowana jestem,mąż jutro wyjeżdża za granicę,a dziś wywiozłam córkę na stancję jeszcze dwa tygodnie i syn wyjedzie na studia i zostanę sama,samiuteńka Nie rozpaczaj, znajdź zastepstwo i już nie marudź, zacznij szukać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
a..b a masz jakies zwierzatko w domu? nawet nie wiesz ile radosci moga wniesc zwierzaki! Brunetka- moze sie myle, nie wiem a moze on faktycznie jest takim pustelnikiem i nic na to nie poradzisz. Wiem tylko ze im wiecej bedziesz naciskac tym bardziej on bedzie sie wymijal od wspolnych wyjazdow. Moze to ty teraz go odtrac na jakis czas, niech zateskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja nie naciskam... on po powrocie jest taki jakby się nic nie stało... tym bardziej mnie to dołunj i takie błędne koło mówie mu ze mi smutno samej, on - to umów się z kimś, on nawet nie ma nic przeciko zebym szła na piwo gdzies z kumplem tylko że ni sie nie chce. Chcę spędzac czas z ukochaną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem stosuje taki wybieg - niech zatęskni. Tyle ze on ma inny chrakter zupełnie niz ja, po nim bardziej spływa, nie przejmuje się, ja jestem strasznie wrażliwa, nawet przewrazliwiona. Jedyne, że mam do kogo w domu wrcac - mam kota :) bossssssz pisze jak wariatka, samotnica z kocicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
Nie chce cie urazic ale taki facet ktoremu wszystko zwisa i ktory sie nie przejmuje to najgorsze co moze byc. Wiem ze serce nie sluga ale powinnas nabrac dystansu do niego. On robi troche zlew tak mi sie wydaje. Chyba wyczul ze jestes od niego emocjonalnie uzalezniona, dodalo mu to pewnnosci ze jestes jego no i nie musi si e juz starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.... czy jestem emocjonalnie uzależniona? To on zabiegał o tem związek jak móeiłąm... więc on nie jest taki obojętny tylko ma charakter taki dziwny :O NIe wiem czy ma pewność że jestem jego. Czy mozna mieć taką pewność?? Powinnam zagrać mu trochę na wyobraźni i uczuciach? zawsze moge powiedziec ze ide spotkac sie z byłym mężem... sądze ze na 100% by mu się to nie podobało... ale czy o to chodzi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×