Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralowoa nitka 25 lat

moja przyjaciólka kręci z moim byłym

Polecane posty

Gość koralowoa nitka 25 lat

Bylismy ze sobą 2 lata. Zakochjani do szaleństwa a w zasadzie ja zakochana, on mniej. Rozstalismy sie jakiś rok temu, do tej pory nie umiem sie pozbierac, ciągle o nim mysle, nie potrafie nikogo sobie znalezc bo nikomu nie daje najmniejszej szany. Chce tylko niego. Ona o tym wie. Jednak ostatnio zauwazylam, ze ze soba piszą, jak sie widzimy w wiekszym towarzystwie "kręcą" ze sobą, dotykają sie, przytulają, flirtują dość widocznie. Niby nie mam prawa sie złościc ale jednak mi tak bardzo zle. Moja najlepsza przyjaciółka na moich oczach zakochuje sie w mojej miłości :(. Nie chce jej stracić a co do niego... ja nadal mam nadzieje ze on do mnie wróci. A teraz? Chyba tego nie przezyje. Poradzcie cos, co robic? Rozmawiac z nią? Dac spokój sobie? jak sie zachowywac gdy jestesmy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfsalhfah
cos mi sie wydaje ze ta twoja 'przyjaciółka' to suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozejrzyj sie dobrze, może obok jest ktoś,kto jest zaślepiony w Tobie i jest wart Twojej uwagi... były to już były... spróbuj z nimi razem normalnie rozmawiać,może uda sie nawiązać dobry kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
ale jak mam im zyczyc szczescia? Ja nie potarfie o nim zapomiec, kocham go, ona o tym wie. Ja nie ebde się złoscic na nich i tego okazywać bo nie ejstem taka. Poddam sie, ale jak patrzec na to? Nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by było ok, jeśli by Ci to było obojętne, ale jeśli Twoja przyjaciółka wie, że Cię to rani to albo powinna robić to zupełnie z dala od Twoich oczu (bo przecież ona też ma prawo do swoich uczuć), albo wcale. Jeśli wyrywa faceta, którego ciągle kochasz i każe Ci na to patrzeć, to głupia szmata, a nie przyjaciółka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
ale to nie o to chodzi ze on sie związe. Tylko ze akurat z nią. Rozumiecie mnie...? Ona jest moja przyjaciółka, nie potarfie na to patrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka86
były czy nie były... przyjaciele nie powinni się tak zachowywać, szczególnmie jeśli wiedzą że ciągle się coś do niego czuje. Ew. powinna porozmawiać z tą dziewczyną czy nie ma nic przeciwko i przedstawić swoje uczucia. Takich rzeczy się nie robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki
to co to za przyjaciolka, ja bym w zyciu nie zorbila takiego czegos, soryy ale przyjaźń to przyjaźń, jak wie ze Ty go nadal kochasz nie powinna robić Ci takiego świństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
ona sie w nim na pewno jszcze nie zakochała, jestem pewna. Ale zaczyna... widze to. P{rzy nim sie zachowuje jakby oszalała, nigdy jej takiej nie znałam. A ja stoje i patrze. Oni sie smieją do siebie, mnie jakby nie było. NIe chce sie z nią kłócic, naprawde jestesmy blisko :( płacze cały czas, ona o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka86
ja myśle że powinnaś o tym z nią porozmawia, czy ona coś do niego czuje, bo ty się z tym niekomfortowo czujesz i jest ci przykro i że powinna to uszanować. tyle. w końcu to będzie jej decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
Boje sie tej rozmowy. Jak cos o nim gadamy to ona sie zachowuje jakby nigdy nic. Ale widze to co robi, widze. Powiedziala mu cos co ja jej mówiłam w tajemnicy, chciala mnie osmieszyc. Jestem z reguły niekonfliktową osobą, nie potrafie sie kłócic i nie chce. Ona pewnie powie ze przesadzam, ze to tylko zarty. On tez wie co do niego czuje. Nie spie po nocach, nic nie jem, jestem wykonczona, nawet teraz łzy mi lecą jak to pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka86
mimo wszystko polecam rozmowę... powiedz że rani cię, gdy najbliższa przyjaciółka kręci z osobą, ktorą wciąż kochasz. może zrozumie, nawet jesli uda, że nic się nie dzieje, to może weźmie to do serca i sama przemyśli... jeśli nie, to nie chciałabym z taką przyjaciółką mieć do czynienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjgfing
a po co lazisz tam gdzie on jest i katujesz sie? nie masz juz zadnej innej znajomej tylko musisz tam isc gdzie oni?smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
dzikeuje Kaska86 Jest mi tak zle ze nie wiem co zrobic, nie wiem jak sie zachowywac. Nie chce jej stracic, najgorsze jest to, że przyjaznimy sie z 8 lat juz. Ona była przy mnie jak zaczynałam z nim być, jak sie pocałowalismy, jak chodzilismy do łóżka (niedosłownie, oczywiscie), była przy mnie jak sie kłócilismy, jak mnie zdradzał, jak mnie zostawił. Całyc zas mnie pocieszala, byla przy mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
kfjgfing ----> mam przestac sie z nia przyjaznic zeby tego nie oglądac? O tym mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznany Sprawco
Udajesz ciężkiego idiotę, czy doszedłeś do tego ciężka pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
rasowa nimfa --- nie rozmawialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjgfing
Nie musisz przestawac sie z nia przyjaznic ale nie musisz tez chodzic tam gdzie bedzie on.Przeciez sama sie katujesz ogladaniem ich!!!!!!!I po co ci to? A po 2 jak wiesz ze ona idzie tam gdzie on to ty wyjdz z kims innym gdzie indziej. Tak to bedziesz wiecznie plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...ta przyjaciółka jest dziwna...chciała cie osmieszyc w jego oczach, udaje że nic sie nie dzieje no i na dodatek wie jak cierpisz i nic sobie z tego nie robi...czy to jest przyjaciółka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjgfing
a co bedzie jak oni sie ze soba zwiaza? bedziesz we 3 chodzila na imprezy i ogladala ich zaloty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
Ja rozumiem jakby była w nim zakochana, ale ona dopiera zaczyna. Dlaczego w ogole zaczyna??? :( Dlaczego nie skonczy tego teraz, pokoi jeszcze nic sie nie stało tylko andal w to brnie :( Ja nigdy bym czegos takiego nie zrobiła, nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci cos napisze...mam taka kolezanka, bo przyjaciólka jej nie nazwe, która po prostu kocha flirtowac a najbardziej kocha to robic wlasnie z exami lub z obecnymi swoich kolezanek/przyjaciółke. Może ta twoja to własnie taki sam typ? od takich trzeba sie trzymac z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
masz racje, ona lubi taka "adrenaline" ale zeby swojej najlepszej przyjaciólce taki cos?? ona wie o mnie wsyztsko, dosłownie wszystko, nie ma rzeczy zeby nie wiedziala :( Nie dam rady, nie wytrzymam tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow i łał
"Chyba tego nie przezyje. " ło ja pierdykam :D:D to się powieś idiotko :P to jest twój BYŁY!!! więc jego sprawa z kim się spotyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec to jest ten sam typ...ja jakbym byla z nia na imprezie i wypilam bym sobie to na bank nie wytrzymalabym i wszystko bym jej wygarnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok racja-jej były moze sie spotykac z kim chce, zgadzam sie on ma wolna reke sprawa dotyczy jej przyjaciolki, dziewczyny ktora wie ze autorka nadal kocha sie w swoim bylym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×