Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralowoa nitka 25 lat

moja przyjaciólka kręci z moim byłym

Polecane posty

Gość koralowoa nitka 25 lat
w lasnie, o to chodzi. chodzi o przyjaciolke a nie o faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to twoja jedyna przyjaciółka??? nie masz innych znajomych? naprawde nie bój sie jej stracic skoro ona zachowuje sie nie fair!!! tez kiedys bylam w takiej sytuacji-kłotnia z przyjaciółka o chlopaka, powód był jednak inny. Przez calutki rok sie do siebie nie odzywałysmy az w koncu on kopnął ją w dupe i laska zrozumiała ze faceci przychodza i odchodzą...a przyjaźń jest jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadająca______
przyjaciółka? rozumiesz to słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
własnie, faceci przychodzą i odchodzą... Mam bardzo dużo znajomych, duzo imprez, zabaw, wyjazdów, nie mam czasu na nudę. Ale ona zawsze była... kolezanki sie zmienialy, towarzystwa sie zmienialy. Ona zawsze była. I zawsze mnie namawiala zebym o tym gosciu zapomniala, ze nie ejst mnie wart, ze zmienia panienki co kilka dni, ze stac mnie na kogos innego, lepszego. Ja zakochana- nie rozumialam. Ale mialam w niej wsparcie. A teraz? Teraz ona sama jest taka dziewczyną, moja przyjaciółka stanie się moja rywalką? To nie do pomyslenia. Chyba macie racje, tak sie nie zachowuje przyjaciółka. Ona jest bardzo ładna, ale ma takie zdanie o sobie... uwaza ze każdy facet moze byc jej. Zawsze sie z tego smiałysmy ze ona taka pewna siebie. Ale teraz? Wygląda to troche tak, jakby chciala mi udowodnic ze jest lepsza, ładniejsza... Boli, strasznie :/ rasowa nimfa ---------> masz moze gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taomea
no sytuacja jest głupia , ale skoro juz dość d ługo nie jestes z tym chłopakiem to on ma prawo sobie układać życie z kim chce a z drugiej strony przyjaciółka no w sumie powinna spytac czy nie będzie ci to przeszkadzac ze onAaa bedzie do niego uderzać. Ale jakby nie było to Twój ex i nawet jakby z twoją siostrą zaczął kręcic to nic ci do tego nie jesteście już razem nie masz żadnych praw do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowoa nitka 25 lat
taomea ---- wiem ze nie mam praw, wiem doskonale. Ale nie potrafie przestac o tym myslec, jak on z nią... :/ to boli tak bardzo :/ Ale wiecie co? Gdyby to była kazda inna dziewczyna to ok, ale to jest Ona. Moja przyjaciółka:( która razem ze mną płakała gdy mnie zostawił :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taomea
wiesz w sumie ja też tak miałam ze miałam kolezanke a podobał mi sie jeden facet, ona tez mi mówiła ze zasługuje na lepszego że ten taki owaki olej go . a potem patrze a oni razem na disco wywijają, az podłoga sie paliła , jakiś czas potem ona rozpływa sie w zachwytach nad nim. Druga sytuacja z tą koleżanka , podobał mi sie PAN X ale on nie zwracał na mnie uwagi za to szalał za koleżanką , ona pomimo tego że miała chłopaka ostro flirtowała z PANEM X czytała mi smsy od niego , śmiała sie z tego że on tak za nią lata . Robiła to po to żeby mi udowodnić jaka to ona jest extra laska , że kazdy na nią leci, więc widzisz nie ma czegoś takiego jak przyjażń są rózne suki i trzeba z tym sie liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzyć faceta - jak się rozstaliście rok temu a on podrywa inne to raczej już się nie zejdziecie. Co do przyjaciółki - co to kurwa za przyjaciółka?? Ja sobie nie mogę wyobrazić takiej sytuacji, że moja najlepsza kumplea flirtuje na moich oczach z MOIM ukochanym byłym facetem:/ No wybacz ale ona ma coś z głową:/ Powiedz jej, że Ci się to nie podoba. Ok mogła się zakochać ALE doskonale wiedząc co Ty do niego czujesz i że spotykając się z nim Cię rani powinna wybrać mniejsze zło. Nigdy nie powinna się do niego zbytnio zbliżyć... a nawet jeśli to nie na Twoich oczach:/ Dla mnie szmata i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja przyjacoilka nie powinna tak robic,pogadaj z nia co ich laczy,jak jest prawdziwa przyjacilka to powie prawde i nie bedzie tez z nim,moze ich cos laczy,ale jest taka zasada nie robi sie tak jak twoja przyjaciolka,ona wie ze go nadal kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passodoble
O przyjaciółki są perfidne zazdrośnice nawet jak wiedzą że kochasz to i tak walą z buciorami w twój związek ,uzurpując sobie prawa do faceta ot takie są przyjaciółki chcą poprostu mieć 2 na dwa fronty to są zołzy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
skoro to twoj BYLY to w czym problem ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale mimo wszstko nie wyobrażam sobie zeby moja przyjaciółka była z moim byłym facetem z którym nie tak dawno sie ostałas:O:O:O nawet jezeli nie jestesmy juz e\razem to duzo nas łączyło i td moze juz z nim kreciła jak bylsicie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×