Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezbyt doswiadczona w materii

WSZYSTKO O ANALU

Polecane posty

Gość niezbyt doswiadczona w materii

Drogie Panie. Jak sie przygotować do anala? Chcę zaskoczyc swojego faceta i na najbliższym spotkaniu zgodzić się na seks analny. Wiem, że chciałby. Ja mówiłam zawsze "dobrze kochanie, kiedyś". Dla porządku - jestem z nim długo, znamy się świetnie itd :) Do rzeczy. Umawiam się z nim na wieczór, mieszkanie całe do naszej dyspozycji. Chcę na wszelki wypadek zrobić ileś tam wcześniej lewatywę. Tak dla mojego komfortu. Mam kupić w aptece taki zestaw tak? Jak to się w ogóle nazywa "zestaw do lewatywy"? No i przyjmijmy, że uda mi się to zrobić, to jeszcze taka sprawa. Ile wcześniej nie jeść, tak żeby tam mi się nic nie trawiło? ;) Wybaczcie takie pytania, ale chcę zeby było wszystko w porządku ;) No i jeszcze. On chce to zrobić bez gumki. Żel mamy. Jakies wskazówki? Jak wy się przygotowujecie do tego? Proszę o sensowne rady i odpowiedzi choc wiem ze nie ustrzegę się od głupich komentarzy :) Pozdrawiam kafeteriuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooaaaa
a robisz to tylko ze względu na faceta czy sama chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt doswiadczona w materii
Chcę :) Lubię urozmaicenia. Ufam mu, kocham go, więc wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooaaaa
to ja ci nie pomogę bo mnie takie zabawy nie kręcą. ale co kto lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt doswiadczona w materii
Może jakieś inne doświadczone panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leed
nie jestem ekspertem, ale z moich doświadczeń łatwiej wbrew pozorom jest się tak kochać od przodu, a nie na pieska. najlepiej też zacząć małym wibratorkiem, lub palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leed
to banalne, ale przede wszystkim - powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsd
wiec tak, bez gumki spoko, nalozcie na czonek lubryfikant bezie ok, zacznij od zabaw pacem , wibratorkiem, rozciagnij majpierw troske bardziej otworek zeby nie bolalo za tak bardzo przy wprowadzeniu czlonka, boli zawsze troche ale bol jest chwilowy i potem jest bosko:) rozluznij sie ;) nie musisz robic lewatywy wystarczy zie sie porzadnie wykupkasz kilka godzin przed,mozesz normalnie jesc ;)trawienie trwa 12 godin lub wiecej wiec tak szybko nie przemielisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uxander
z mojego p. widzenia jest to bardzxo przyjemne doznanie i nie powinno byc żadnego dyskomfortu z obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt doswiadczona w materii
Oki ;) Trochę poczytałam, i chyba nie będzie źle :) Wiele osób sobie chwali taki seks, więc może i czas na nas :) Jest to takie trochę upokarzające, a to uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest ten lubryfikant
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt doswiadczona w materii
Czy te z Durexa są ok do seksu analnego? Ostatnio używaliśmy do zabaw tego czerwonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsd
ten niebieski do analu najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsd
ale po jakims czsie juz nie bedziesz potrzebowac, ja po 3 miesiacac regulrnego anlu bez problemu bez zqdnych zabaw z cipki do duupki bralam :> kwestja praktyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt doswiadczona w materii
Oki :) Dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×