Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angi23

rycze...facet mnie olał..dał opis do cukiereczka..

Polecane posty

Gość angi23

a ja go kocham..a dzis po 3 tygodniach odezwal sie do mnie..pyta co u mnie itp a nagle mi wyjezdza z pytaniem czy podczas wakacji sie zakochalam w kims..a ja na to ze nie:( Boze ja go kocham..a on ze sobie zycie uklada bo jakis czas temu rozstal sie z dziewczyna..dawal mi nadzieje wiele miesiecy..potem nagle zamilkł ..dał opis do tej dziewczyny a dzis mi wyjezdza ze zycie sobie uklada i czy sie nie zakochalam a ja glupia rycze:(bo ja go naprawde kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
o co ci biega :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi23
poprostu ktos dal nadzieje na zwiazek..zakochalam sie..potem nagle zamilkł..a teraz nagle sobie przypomniał i mowi ze sobie zycie uklada i czy zakochalam sie:(a ja jego kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
spokojnie. jestes zakochana a nie kochasz. to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dth
Ale ta twoja znajomość to normalna była czy jakaś wirtualna tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi23
normalna..nie.ja go kocham..kiedys on mnie kochal a ja przegapilam jego uczucia..potem role sie odwrocily:(eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
wywal go z gg i z komórki po co Ci oglądac jego opisy? zerwij kontakt i już nie bądź masochistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie zapomnij usunac ze znajomych na nk albo skasowac konta na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy razem popłakać jeśli chcesz. Ja dziś też dowiedziałam się, że facet, który wiele tygodni pokazywał że mu się podobam, tak naprawdę uważa mnie za bardzo dobrą koleżankę. I to wcale nie było tak, że sobie coś ubzdurałam, że źle odbierałam jego zachowanie. Jest mi strasznie źle, zwłaszcza, że pracujemy razem (co do dziś było jak dla mnie ogromnym plusem) i widujemy się praktycznie codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi23
kocham go calym sercem:(a on mi mowi ze uklada sobie zycie na nowo i pyta sie czy sie zakochalam:(Boze jak to boli..tak to dawal nadzieje..a tak to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
powiedz mu o tym, albo zapomnij. jedno lub drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz za swoje głupia pipo
"kiedys on mnie kochal a ja przegapilam jego uczucia." on raczej jest z tych normalnych powiedziałaś nie i przyją to do serca + dla niego nie jest takim cymbałem jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego kwiatu to pol swiatu :) nie ten to inny Ale widze, ze lubisz sie zadreczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi23
soory ale ja nie wiedzialam ze on mnie kocha..myslalam ze nie mam u niego szans..potem nagle mi powiedzial ze kochał..a potem byl ze swoja ,.rozstał sie a ja dzis wiem ze go kocham ..lol i na dodatek to moj przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi byc Twoim przyjacielem nadal? spotykacie sie w szkole? na uczelni? w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi23
nie wiem czy wie...dawal znaki ze mu zalezy na mnie..potem zamilk i tu nagle ostatnio opis do innej..i ta rozmowa ze uklada sobie zycie na nowo..i czy jestem zakochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz za swoje głupia pipo
a to przepraszam Jak on dawał znaki a ty ich nie widziałaś to zapewne to on jest Vinetou i znaki dymne dawał . Nie masz się co przejmować on sam niewie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
kobito daj se spokoj..! nie rycz.!mi .. ja tez kiedys ryczałam.! Jaki jest ten opis.? może chce wzbucic u ciebie zazdrosc.? mój chłopak były tez mnie zostawił.. tez ryczałam czułam sie okropnie.. Kochałam go .. bolało mnie to.. i wkoncu najlepszy kumpel mi pomógł.. ❤️ 👄. Już go nie kocham.. juz nie boli. dzis go zobaczyłam niechcacy.. szczerze.. pomyslałam ..: w kim ja sie kochałam widziałam lepsze sztuki? Ale cóz. Popatrzył sie na mnie.. po jego minie wyczytałam ze żałował jak cholera.. :D PEwnie mu sie spodobałam.. :D a ja taka dumna ruszyłam przed siebie i powiedziałam : DEBIL ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi23
nie jestem brzydka..sam mi powiedzial ze jestem sliczna..mowil ze uwilbia mnie..hmm i nagle opis znikl..zazdrosc?nie wiem:(a ja go poprostu kocham..a gdy spytal czy zakochalam sie to co mialam mu odpisac?napisalam ze nie..ale jego kocham..rycze bo jest mi cholernie zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on sie ciebie tak zapytal
bo chce wiedziec czy kogos masz,sadze ze chce z toba byc,ale nie wiem jak zaczac,moze ty go gdzies zaprosisz,wiesz zeby to nie wygladalo na jakos mocna randke, zastanow sie,moze bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz za swoje głupia pipo
Gdyby chciał to by się umówił , zwłaszcza jak "cukrował" wcześniej. Jak widać nie ma ochoty tylko ciśnie jakiś kit , co za problem wyjść z propozycją spotkania , no chyba że macie po 16 lat . Każdym razie widać że mu nie zależy wyjdź ze znajomymi gdzieś ew z jakąś koleżanką , może poznasz coś na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi23
nie wiem co mam robic..co myslec..po co on do mnie napisal?po co mowil ze uklada sobie zycie na nowo/po co pytal czy sie zakochalam?po co ten opis.?ja nic nie wiem:(najgorsze jest ze ja naprawde calym sercem go pokochalam:(co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
hmm. us,miechnij sie. powiedz mu to ze go kochasz. A ten cukiereczek i to wszystko - mi sie wydaje ze on cie tez kocha. wiec ty zrob krok skoro on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi23
i co zrobie z siebie jakby co idiotke?ale przeciez napisal wyraznie..ukladam sobie zycie na nowo.. Boze nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
to sciema.. niech wie.. dasz mu to do myslenia.. ale idiotki z siebie nie zrobisz tylko ukazujesz mu uczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi23
zrobie..bo jak on nie kocha to wysmieje mnie:(nie chce mu mieszac..tym bardziej ze jest moim przyjacielem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
wlasnie, ze zrobi z siebie idiotke. dziewczyno, nie sluchaj takich durnych rad, typu "powiedz mu, ze go kochasz". ciekaw jestem, czy autorka propozycji w takiej sytuacji sama uwiesilaby sie kolesiowi na szyi i obdarzyla rownie plomiennym wyznaniem. jesli juz, to zapytaj obiekt Twoich uczuc o ty, czemu zadaje Tobie taki edziwne pytania i co znaczy, ze uklada sobie zycie na nowo. bedziesz miala jasna sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakwtelenoweli
skąd ja to znam? :| Albo powiedz mu co czujesz i niech się chlopak zdecyduje albo odpuść sobie tego gościa. Myśle, że jakby mu zalezalo, to juz dawno by ci to powiedzial. Najlepiej zerwij kontakt zupełnie. Może jak się odsuniesz to da mu to do myslenia, bo tak to wie, ze ma cie na kazde zawołanie i bedzie to wykorzystywal dopoki sie da. Dziewczyno! nie bądx kolejną którą oszukał facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×