Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oderdobe

W sumie myślałem....że są tu sami mężczyżni

Polecane posty

Gość o żesz...
Ech, panowie! Spieraliście się wczoraj ze mną, że nie jest Wam potrzebne forum do rozmów o uczuciach a z tego co tu widziałam każdy z Was się tu wypowiadał o swoich doświadczeniach i uczuciach. Nawet teraz odredobe wypowiada się na topiku o nieszczęśliwych zakochanych mężczyznach o swoich doświadczeniach w walce o uczucia. A to kobietom zarzucacie brak logiki i konsekwencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
I jeszcze kolejny topik założony przez panów o tym, czy są tu faceci do których chciała wrócić była. Zaczynam mieć wrażenie, że nie mam co szukać gdzie indziej męskiego forum uczuciowego, bo właśnie w to się teraz zamienia kaffe! Temat za tematem o męskich dylematach uczuciowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... Kolego prostuje bardziej postawy a nie pisze o swoich doswiadczeniach.slowem sie o tym nie zajaknalem...Czytamy ze zrozumieniem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Przepraszam za zły link do tematu o nieszczęśliwej miłości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty caly czasz, droga o żeszowa nie rozumiesz jednego... ze faceci moga pogadac o uczuciach, ale z kobietami... bo rozmowa o emocjach w meskim gronie, to ciotowaty klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
komiczne - przejrzyj sobie te dwa topiki do których podawałam linki, tam głównie dyskutują sami panowie: wymieniają się poglądami i udzielają rad. Ja nie twierdzę, że rozmowa o uczuciach łatwiej nie przychodzi mężczyzną z kobietami, bo to święta prawda, ale czasami też się zdarzają takie rozmowy i wśród mężczyzn. Poza tym nie mam nic przeciwko temu, żeby mężczyźni rozmawiali o uczuciach. To jest potrzebne każdemu człowiekowi do wyładowania emocji i dla zdrowia psychicznego. Dlatego nie musicie się aż tak tego wypierać, nikt was za to nie wyśmieje, chyba że tylko wy sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żeszowska... Bo normalnie faceci nie dyskutuja o uczuciach... albo ujme inaczej - sa to innego rodzaju dyskusje... z kobietami rozmawia sie inaczej... łagodniej... na innym poziomie zwróć uwage jak zazwyczaj te meskie rozmowy przebiegaja - jeden pyta o cos, a pozostali podaja przyklady na zasadzie \"nie pękaj stary, moja była okazala sie jeszcze gorszą suką, bo...... \" to nie sa dyskusje sensu stricte a raczej wymiana monologow, doswiadczen... normalnie faceci zawsze beda grac przed soba twardzieli, chocby ich wnetrze łkało... i jesli tego nie robia, to nie sa normalnymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
o żeszowska - to mi się skojarzyło z kiełbasą, ale może byłeś głodny jak to pisałeś.. Jakie by nie były różnice w sposobie prowadzenia dyskusji przez panów i panie to raczej na dobre wyszło temu forum pojawienie się tu panów (oprócz paru wyjątków). Kobiety roztrząsające o co może chodzić mężczyźnie mogą usłyszeć jak to widzą panowie, a i panowie mogą się tu poradzić o co chodzi tak na prawdę kobietom. Ważne jest to żeby umieć dojść do czegoś konstruktywnego. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×