Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaaaaaaaaaaiii

do ludzi wierzacych

Polecane posty

Gość majkaaaaaaaaaaaaiii

jako dziecko byłam potem dojrzałam i stałam sie ateistką. po prostu mnie to wszytsko nie przekonuje mimo że bardzo bym chciała w to wszysto wierzyćzycie było by łatwiejsze miałam bym sie do kogo zwrocić z kim porozmawiać(mójwie o Bogu)ale niestety mimo najszczerszych checi nie wierze że istnieje co zrobić?jest tu ktoś wierzacy kto może mi jakoś pomóc albo pomodlić sie o "łaskę" dla mnieto nie żart powaznie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satannista
pomodlę się za ciebie do Lucyfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, to chyba nie tak. wiesz co? nie ma co wierzyc w Boga o ktorym mowia chrzescijanie, muzulmanie czy Zydzi. Bog to samo dobro, czysta milosc. reszta to tylko etykietki nadawane przez ludzi. najwzniejsze, zebys zyla w zgodzie z wlasnym sumieniem i nie czynila zla - ludziom i sobie. to chyba o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satanistka
a ja do Beliala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateistka calą gebą
pomoglabym Ci,ale mysle tak samo:O wychowywan w ciemnocie,teraz zaczynam pytac,watpic,nikt bardziej do mnie nie trafia bardziej niz Dawson i jego ksiazka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana popatrz
na morze, na gory... nadal nie wierzysz w Boga? Ja wierze, nie wiem jak Cie przekonac,nie chce tego robic, to musi wyjsc od Ciebie... pomodle sie za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htfyhyr
To ja się pomodlę żebys znalazła pokrzepiające odpowiedzi, autorko tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaaaaaaaaaiii
dziekuje:)Ksiadz to nie rozumie.....odrazu sie na mnie wyzył bo jemu sie wydaje że jak ktośnie wierzy to jest zly i to jego wina..A na naprawde chceco ztego że bedę chodzić na msze..modlić się skoro tak narawde(i to nie zalezy odemnie)nie wierze mimo że bardzo bym chciała żeby było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
pomodlić się mogę jesli tego potrzebujesz - to nic nie kosztuje, a jesli ma Ci pomóc... ja się zwróciłam ku Bogu niedawno, przeżyłam swoje, dostałam w diupę swoje, widziałam swoje i... uwierzyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ksiądz lecz zwykła kobieta
poproś o dar wiary, zwyczajnymi swoimi słowami. jeśli ktoś szczerze o coś prosi, z serca - dostanie. prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satannista
lepszy upadły anioł, dekadent niż bóg wszechmocny a bezczynny i głodny pochwał zbuntował się bo już nie mógł wytrzymać tej manii wielkości stwórcy którego stworzenie cierpi bo stworzone byle jak byle stwórca miał dwór pełen pochlebców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna tulipanna hejka
nie wiem jak przekonać kogoś do wiary... Chyba nie można... na tym ona polega, jak sama nazwa wskazuje, że musisz sam uwierzyć. Zbędne są argumenty i dowody naukowe, bo wierzyć mamy mimo braku takich dowodów. wiara... nie wiedza. spróbuj sie pomodlić. Nie wyklepać, ale pomodlić sie wlasnymi słowami, w momencie w którym bedziesz czuła że jest to najodpowiedniejsze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
nie kumam ma racje wszystkie nazwy muzulmanie katolicy to etykietki Bog jest jeden dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
mysle ze mozna przekonac do wiary np. poprzez pokazanie jak wiele dobrego jaka radaosc jes w tym ze mamy w sercu wiare w Boga mysle ze tylko tak mozna przekonac dajac przyklad chyba reszta to juz indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
majkai widzisz ja tez niedawno stosunkowo nauczylam sie modlik - bez odklepywania modlitwy mowie ci kiedy pierwszy raz tak naprawde mi sie udalo ryczalam jak dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna tulipanna hejka
no..masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
satannista lepszy upadły anioł, dekadent niż bóg wszechmocny a bezczynny i głodny pochwał zbuntował się bo już nie mógł wytrzymać tej manii wielkości stwórcy którego stworzenie cierpi bo stworzone byle jak byle stwórca miał dwór pełen pochlebców wiesz...:-) mów za siebie:-) ja tam jestem stworzona na podobieństwo Boga i do bylejakości mi baaardzo daleko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 97koujuiuyyhi
lepiej na forum nie pytaj ...bo mochery i ludzie z sekty czychaja na takie jak ty...;)) ja jak mi ...zle wiem ze jakis aniol czuwa nad ludzmi...dobrymi ludzmi i to jest ok;)) tak wiec nie marudz ,,,zalacz komedie i spac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ole mnie pamiec nie myli, to modlitwa znaczy doslownie "rozmowa". kurcze, gdyby ktos mi napisal na kartce, jak mam rozmawiac z Szefem, to chyba bym mu w dzioba przywalil :classic_cool: njlepsze modlitwy wychodza spontanicznie :D bez udzialu osob trzecich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
nie kumam i znow jestem zmuszona zgodzic sie z twija opinia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satannisto, mlo wiesz. Lucyfer sie zbuntowal, bo byl zazdrosny o wladze, jaka Bog obdarowal czlowieka. i nie mialo to nic wspolnego ze wspolczuciem tego upadlego aniola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
97koujuiuyyh dlaczego ma nie pytac - kto pyta nie bladzi to dobrze ze dziewczyna zastanawia sie nad takimi rzeczami znaczy ze Bog sie o nia dopomina w jakims sesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko zdziercy. posrednicy kojarza mi sie z Sanderusem z "Krzyzakow" - biedny Jezus mial chyba ze 40 palcow u rak a archaniol Michal pierza w skrzydlach na kilka poduszek i kolder :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×