Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdecydowanie wiosenna

Wczesne mieszkanie razem

Polecane posty

Gość ajka n
co do brudnych skarpet... jak facet nie umie po sobie sprzatac albo uprac - to wiecie, ale widzialy galy co braly... ja skarpet mojego chlopaka rozrzuconych albo nieupranych nie doswiadczylam:P Wszystko da sie zorganizowac! Ale potzrebna jest rozmowa i wyjasnienie sobie warunkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli on chciałby to już
oświadczyłby się. Żebyś się nie przeliczyła :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
wie ze ja tego nie chce jeszcze, to po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
To nie sa czasy dwadziescia lat temu ze mlodzi zaczynali mieszkac ze soba po slubie a potem okazywalo sie ze facet jest brudas, pikak i cholera wie co. Lepiej sprawdzic. Jak sie zwiazek ma rozpasc to sie rozpadnie - czy sie zamieskza ze soba przed slubem czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A sprawdzaj sobie
byle na własnej skórze i własny koszt. nie wciągajcie w to rodziców: nie bierzcie od nich kasy i nie skarżcie się jak będzie źle, bo co oni winni, że wy podejmujecie głupie i nierozważne decyzje. idźcie na swoje na 100% i zatruwajcie rodzicom życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A sprawdzaj sobie
i Nie zatruwajcie rodzicom życia - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
a nasi rodzice byli szczesliwi ze zamieszkamy razem! niby jak ja im zatruwam zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka n - co za bzdura! WARUNKI? zadnych warunkow! to poczatek konca. mozna rozmawiac o roznicach, mozna sobie wyjasnic watpliwosci. ale jesli wspominasz o warunkach, to... sayonara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
taaa? no to jasne, zamieszkaj z facetem i powiedz mu "oczywiscie kochanie ze bede prala twoje gacie i skarpetki, moj misiuuu" to zobaczysz co bedziesz miala. A my sie dogadalismy, ze pierzemy sobie sami, kazde zmywa co drugi dzien, sprzatamy razem i takie sa warunki naszego mieszkania razem wiec nie rozumiem o co ten krzyk, skoro nam obojgu to pasuje. Owszem, ja czesciej gotuje ale jak np jak jestem chora czy zmeczona to nie ma problemu zeby on ugotowal, pozmywal... co wy sobie za facetow bierzecie? to co ja mam za niego wszystko robic? i w tedy byloby ok bo nie ma warunkow wspolnego bycia razem? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dorosniesz, zrozumiesz o co mi chodzi - z tymi warunkami. ustalenia to nie warunki - tu jest roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warunki to możesz stawiać
po ślubie, którego nigdy nie będzie bo ty już mu dałaś wszystko czego on chciał :-O jemu ślub niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
a tam pies was drapal:P ja jestem pewna siebie i jego, nie mam z niczym problemow chcialam tylko powiedziec, ze mieszkanie w tym wieku razem jest ok baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka n - mloziutka jeszcze jestes, to zielono masz w glowie. pozywiom - uwidim :classic_cool: daj znac, jak cos sie zmieni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
A tak z ciekawosci to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
no, stary i zgorzkniały, a ja mam zielono w glowie:) tak ze zycie nas zweryfikuje, ale ja jestem zadowolona z tego jak zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, dziewczynko? szybko wydajesz opinie o kims, kogo nawet nie znasz? tym sie cechuje Twoja niedojrzalosc. powtarzam: pozywiom - uwidim. nie zycze Ci zle, wbrew temu, co myslisz. kto ma jednak siano w glowie, musi zapomniec o zapalkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
haha, ja wydaje opinie? a ty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warunki to możesz stawiać
Zauważ, że facet (nie kumam) ci pisze co o tym sądzi - a mężczyzna wie najlepiej co ma w głowie chłopaczek lat 20-dwadzieściaparę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
od tego sa kobiety zeby sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
skumaj sie z Korwinem - Mikke koles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
to skoro mu nie sprzatasz i nie pierzesz to po co ty w ogole jestes dla seksu ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
DO kochania baranie, do seksu tez:P a poza tym to sprzatam, gotuje, ale razem z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
nie kochalbym takiej zolzy idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka n
jakiej zolzy niby? ty meska swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blless
moje zdanie jest takie, jesli jesteście w stanie sami się utrzymać to wiek nie gra żadnej roli, ale jeśli mielibyście brać pieniądze od rodziców to po prostu żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm ja miesszkam
z moim od roku... ale tylko dlatego zamieszkalimsy razem bo rodzice go o to poprosili zebym nie byla sama bo oni musliemi wyjechac..ja mam 19 lat i jestesmy razem 4 lata i niedlugo(jak ja znajde prace) mamy zamiar wynajac cos razem a nie mieszkac u moich rodzicow. mysle ze to bylo troszke wczesnie ale nie mielismy wyjscia i teraz nie wyobrazamy sobie mieszkania oddzielnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×