Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość choojowy dzien

Moja dziewczyna bierze extasy.

Polecane posty

Gość choojowy dzien

Ostatnio znalalem u niej tabletke, ja sam nie biore, ale znam to gowno. Ona tylko sie rozesmiala, ze czasem lubi dodac sobie powera na impreze. Problem w tym, ze na te imprezy chodzi z kolezankami i ja nie mam pojecia co one tam wyprawiaja i czy w razie czego moze na nie liczyc. Powiedzialem jej, zeby nie brala, a ona na to, zebym nie zachowywal sie jak jej tatus. Jak ja przekonac, zeby tego nie brala i nie wyjsc przy tym na ramola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choojowy dzien
no kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej zycie, wie co robi, nie masz prawa jej do niczego zmuszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wez ty tez
i sie pobzykajcie na takiej fazie i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choojowy dzien
No wlasnie, zeby ze mna wziela to by bylo spoko, przynajmnej nie zrobila by glupot (najwyzej ze mna ;) ) no i w razie czego mialaby mnie u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak jej ufasz?:O widac ze nie boli cie to ze bierze tylkko to ze bierze na imprezie gdzie moze sie puscic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choojowy dzien
Trudno miec zaufanie do osoby bedacej pod wplywem narkotykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytytyhfg
nie przesadzaj, ja tez czasem w weekendy chodze z kolezankami i cos sobie biore, ale nie mam w glowie wtedy zadnych glupot i nawet nie widze facetow. tylko ja muzyka i extaza we mnie:) nic jej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytytyhfg
predzej pusci sie po alko niz po narkotykach. 100 bardziej razy wole wziasc dobra pigule niz chlac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tylko ja muzyka i extaza we mnie nic jej nie bedzie\" Tego nie wiesz nigdy, czasem tak się złoży, że mozna zwyczajnie zejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie kontroluje nawet po extasy wiec albo Twoja laska sie puszcza bo ma to we krwi albo sie kontroluje mimo narkotykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie brała
choojowy dzien to zdrowie bardzo szybko sobie zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak jestes zepusta kobieta
Turquoise nic to trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytytyhfg
wlasnie, ja bym powiedziala ze po narko sie bardziej kontroluje niz normalnie. achh az sobie przypomnialam moja pierwsza pigułke, nie do opisania 3h miłosc byla we mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patologiczna katoliczko, jestem zepsuta i dobrze mi z tym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytytyhfg
jak ktos nie wie jak to jest to nic na ten temat powiedziec nie moze bo nie ma pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialka111
doplacze sa lepsze od pigul . www.dopalacze.com/ najlepsze sa exotic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pamietam moją pierwsza pigule. z moim obecnym męzem wzielismy. ale byla jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze to będzie widzieć Wasze zrzednięte miny za jakieś 15 lat jak się zaczną poważne problemy ze zdrowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola - bez przesady raz na jakis czas az tak nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise Widać, ze mało wiesz na ten temat, ja byłam na kilku specjalistycznych szkoleniach i wiem, co piszę. Oparte na faktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, ja na specjalistyczne szkolenia dot narkotykow sie nie wybieram, ale niezdrowe to sa nawet chipsy, a pixy raz na jakis czas sa.. fajne :) co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! jakie trafne porównanie, tym bardziej zważywszy, ze narkotyki są nielegalne, a chipsy może kupić nawet 5 latek Ale rozumiem, jakoś swoje lęki trzeba uspokajać. no i dobrze poczytać i sobie przypomnieć, że ja nie potrzebuję rujnować swojego zdrowa, żeby wprawić się w dobry nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie lęki? ja tez potrafie sie swietnie bawic, bez narkotykow, bez alkoholu.. ale lubie i alkohol i pixy RAZ NA JAKIS CZAS. probowalas kiedykolwiek? wiesz jak fajnie sie bzyka po pixach czy trawce? wiesz jak sie czlowiek po tym czuje? fajnie jest, co nie znaczy ze nie umiem bawic sie i zyc bez tego po prostu - czasem Ty pewnie pijesz alkohol, a inni czasem korzystaja tez z innych "zabawek" jak juz mowilam - co kto lubi - chcesz - bierz, nie chcesz - nie bierz, ale nie atakuj kogos kto to lubi, bo moim zdanie, to TY sobie troche wmawiasz jakie to zle, a tak naprawde troche Ci zal, ze tego nei robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do chipsow - wiecej ludzi cierpi przez otyłość niz przez dragi, wiec ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nad tymi dopalaczami wlasnie sie zastanawiam czy kupic czy nie kupic w sumie czytalam troche recenzji i ludzie sobie chwalą , pisza ze super sa .sama niewiem troche drogawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusowa, a w którym miejscu ja Cię zaatakowałam? Piszę o narkotykach oraz o tym, co myślę o Twoim porównaniu. Gdzie Ty tu widzisz atak? A może z Twoją percepcją coś już się zaczyna dziać na niekorzyść i kto wie, czy to nie jest efekt odłożonych w mózgu substancji pochodzących z narkotyków (nie są usuwane, czyli zostają tam na zawsze, stad w dalszym stadium psychozy itd) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trawki nie lubialam nigdy raz zapalilam i zjadlam pol lodowki i poszlam spac. ale pixy sa dobre i spidek czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×