Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajagoogoo

Jak się wyleczyć z takiej traumy?

Polecane posty

Gość Kajagoogoo

Mój narzeczony prowadził podwójne życie. Dowiedziałam się o tym w jednej chwili.. mój caly świat się zawalił. Bardzo to przeżywałam :( Teraz gdy mam nowego mężczyznę, czasem wracam do tamtego dnia i przeżywam na nowo. Mam strasznie mieszane uczucia co do tamtego gnojka.. z jednej strony mam ochote sie zemścić, ale czasem chciałabym z nim porozmawiać jak koleżanka. Dlaczego tak jest ?:( przecież mam teraz takiego dobrego chłopaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ? po prostu nie dokonczyłaś tamtej sprawy z przeszłości ani nie zemściłaś ani nie pogadałaś z nim, a cierpisz bo nie przełknąłaś tego do końca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
z chęcią bym się zemściła, ale chyba nie mam takiej możliwości.. a nie moge z nim porozmawiac bo on odmawia kontaktu ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
:( smutno mi.. nie tesknie za nim, ale smutno jak sobie wspomnę te moje łzy... wyglądałam jak osoba obłąkana, łkałam i wyłam z bólu pod jego domem a ten chuj nawet ze mną nie chciał rozmawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość , ze Cie zrobił w bambooko, to jeszcze odmawia, gdy go prosisz o rozmowe... eh cham straszny i bubek zemsta jest słodka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co CI w ogole chodzi? po co chcesz z nim gadac? nie dosc ze cie zdradzil to w dodatku odmawia kontaktu z Toba - czy ty nie masz godnosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
No tak, Szczałka, ale jak się zemścić? :) przecież nie napiszę mu spray'em na drzwiach, że jest zdrajcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgff
życie jest za krotkie, zeby je marnowac na myslenie o kims kto nie ejst tego warty. staraj sie zyć tu i teraz, nie wracaj wspomnieniami do przeszlosci, a bedzie dobrze. czas cie wyleczy, tylko nie nakrecaj sie. i pamietaj, ze krzywda wyrzadzona i tak wraca, wiec ktos inny sie na nim zemsci za ciebie, predzej czy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
Ok.. Kończyliśmy studia, niestety w dwóch róznych miastach.. On się wcześniej oświadczył, byliśmy bardzo szczęśliwi.. Pewnego weekendu przyjechałam do niego. Nic nie wiedział, to miala być niespodzianka. I jak mnie zobaczył odpowiedział tylko zebym wyszła. Nie miał mi nic do powiedzenia, tylko ze mnie nie kocha. Pozniej od znajomych dowiedziałam się, że dymał swoją koleżankę z roku. Na dodatek chlopak tej koleżanki się ze mną skontaktował i mi opowiedział wszystko. Ból ogromny.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja najlepsza zemsta byłoby Twoje wspaniałe życie bez niego ;) żeby się zemscic, trzeba mieć trochę wredny charakter, a nie wszyscy posiadaja tę cechę, więc... im krócej będziesz wracała do tego wątku, tym lepiej dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz sie zemscic to po prostu nie szukaj z nim kontaktu- najlepsza zemsta jest totalna olewka. Jesli on wie, ze szukasz z nim kontaktu to wie tez ze CI jeszcze nie przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
A powiem wam, że mam wrażenie że on pisze do mnie na gg, bo ostatnio jakiś szaleniec cos pisał, ale odpisałam, ze nie rozmawiam i zablokowałam. Ale nie wiem czy to on. Moze on, moze nie. mam to w dupie. na wszelki wypadek napisałam mu, że wiem kim jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgff
dobrze piszecie. kompletnie go olac, nie myslec o nim w ogole, i byc szczesliwą. nawet jest to trudne to trzeba sie zmuszac do tego. w koncu wejdzie to w nawyk ;) najlepszą zemstą jest brak zemsty, totalna olewka, nie interesowanie sie nim, nie myslenie o nim, nie podgladanie go na jakichs serwisach. w koncu ci to przejdzie co czujesz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgff
i zmien nr gg, usun jego ze swojej listy. bo tak to wyglada jakbys byla w ciaglym oczekiwaniu az on sie odezwie. a jak zmienisz GG to i tak cie juz nie znajdzie wiec nie bedziesz myslec tyle o nim i szybciej zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
Wkurwia mnie to aaaaaa! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×