Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama na102

pytanko do mam pierwszaków

Polecane posty

Gość mama na102

Kochane dziewczyny ja po pierwszym dniu w szkole jestem zszokowana. Otóż moje dziecko cały tydzień będzie chodziło na lekcje na godzinę 11.40 lub 10.45 a kończyło o 16, do tego 3 razy w tyg zajęcia zaczynają się od WF. Zastanawiam się jak dziecko mam myśleć, nie dość że poppołudniu gdy jest już trochę zmęczone to jeszcze spocone po gimnastyce. Dla mnie to jest chore. Czy u Was jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas
na zmianę. Pon, środa, piątek na 8. Pozostałe dni na 12.40 - 16.10 (zimą tragedia, wraca po ciemku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na102
a jeszcze trzeba odrobić lekcje i pouczyć się czytać, dodam że większość starszych klas ma np cały tydzień na 8. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej klasie w-f nie jest tak męczący, zazwyczaj są to tylko jakieś zabawy ruchowe, podobno w-f dają na początku lub na końcu żeby dziecko miało więcej czasu na przebranie się. W większości szkół zajęcia są prowadzone \"dwuzmianowo\", czyli, że na 8:00 przychodzi jedna klasa, a później właśnie koło 11:45 druga. Myślę, że po pierwszym semestrze to się zmieni, czyli, że Twoje dziecko będzie miało na 8:00, a później ta druga klasa na 11. No i największym problemem chyba będzie to, że w zimie o 16:00 jest już ciemno i ktoś po dziecko będzie musiał wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoiki zakręcone
Raaia ma rację. Pewnie będzie system zmianowy i od lutego to Twoje dziecko będzie miało na ranną zmianę. A w-f lepiej na początku niż na końcu, najczęściej ustawiane jest tak by dziecko nie wychodziło ze szkoły spocone po w-f-ie. A W-f w pierwszej klasie to nie wyczynówka :) Raczej zabawa w grupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn miał tylko w poniedziałki na 9.45, a w pozostałe dni na 8.00. W tym roku nie wiem, bo nawet nie mamy planu, mało tego nie ma nawet wychowawcy i przez miesiąc go nie będzie. To jest dopiero chore. Dzieci będą nauczane przez różnych nauczycieli. Też jestem zła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas
dodatkowo są podręczniki JA I MOJA SZKOŁA + domowniczki. Przychodzi dziecko zajechane, na drugi dzień na 8..a tu trzeba uzupełnić jeśli czegoś nie zdążyło + średnio 4 strony (a4) zadań w domowniczkach. Jeden podręcznik +domowniczek/na miesiąc Syn czasem płakał z przemęczenia :( Na razie dostał plan i ma tylko raz w tym roku na popołudnie (w piątek do 16.10 :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×