Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miksa

UDAJE ORGAZM BO GO KOCHAM

Polecane posty

witam,mam problem z ktorym nie mogę sobie poradzic. w sumie to nawet nie wiem z kim o tym pogadac. spotykam sie z facetem juz rok czasu. zaczelismy ze soba wspołzyc jakies 3 miesiace temu i naparwde czekałam na ten moment,czuje sie przy nim swobodnie kochamy sie ale nie mam orgazmow i nie wiem co jest grane;((( nie powiem mu prawdy nie ma opcji.a najlepsze jest to ze facet jest czuły piescie mnie stara sie..:((( co jest ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic - klasyka kina akcji. po co kobiety udają orgazm? Bo myślą, ze to nam robi roznicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie udawaj
bo zapędzisz się w ślepy zaułek. Później facet nawet nie będzie się starał, a tak to może wkrótce się polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakasta
a z poprzednim oartnerem osiagalas orgazm? Nie udawaj... To tylko pogłebia Twoja frustracje i gdy sie kochacie to nie dajesz sobie "odpłynąć" tylko caly czas myslisz "no juz za chwile musze zaczac stękać i pochwalic go jak mi z nim cudowanie, bo przeciez on musi wiedziec jaki jest wspanialy bo inaczej bedzie mu przykro a przeciez on tak sie staraaaa" Pomysl, przeciez nie o to chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój pierwszy facet,wczesniej z nikim nie współżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nona 1234
Moja droga! Nie wszystkie kobiety mają orgazm! To zależy od ukrwienia, wrażliwości tych miejsc i innych tez czynników. Ja też nie mam orgazmów. Czasami jak się upiję lekko, bo alkochol sprawia ze naczynka krwionośne się rozszerzają i wtedy bardzo sie podniecam. Kazdy ma inny organizm, a mity ze ORGAZM musi byc możesz sobie wyrzucić... to nie prawda, ważne ze lubisz sie kochac i czekasz na bliskość. Ja się kocham co drugi dzień, czasem codziennie i wiem co mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój pierwszy facet,wczesniej z nikim nie współżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze sama potrafie sie podniecić i osiągam orgazmy a z nim nie umiem nie potrafie.gdybym była zestresowana czuła sie niekomfortowo to bym zrozumiała,ale w naszych relacjach wszystko gra. to jest ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakasta
i moze tu jest wlasnie problem? ze sama mastutbujac sie osiagasz orgazm a z partnerem nie potrafisz? Twoj organizm przyzwyczail sie reagowac na Twoje pieszczoty i teraz pieszczoty Twojego chlopaka nie sa dla Ciebie wystarczajace.... Sprobuj moze w ogole sama siebie nie zaspokajac, cos w rodzaju postu od masturbacji, i wowczas zobacz czy nie bedziesz inaczej reagowala podczas stosunku. Porozmawiaj szczerze z chlopakiem. Nie musisz mu sie przyznawac, ze do tej pory udawalas no rozumiem, ze tego bys nie chciala, ale powiedz mu np. ze od ostatniego czasu czujesz, ze trudniej jest ci sie podniecić/ odpłynąć i trudniej dojść/ osiągnac orgazm. Twoj partner z pewnoscia chcialby Cie zadowolic, ale Ty nie mowiac mu prawdy nie dajesz mu na to szansy... Rozmowa przede wszystkim. Powedz jak lubisz byc dotykana, gdzie masz swoje wrazliwe miejsca. Skoro sama potrafisz sie zadowolic, oznacza, ze znasz te miejsca wiec mu je pokaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×