Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrucha

Kobiety to materialistki, spotykalem się z dziewczyną jak jeszcze mieszkalem z r

Polecane posty

co z tego że mają wymagania i osiągnięcia jak nie spelniają jego wymagań. To my tylko dlatego aby pokazać że spelnmiamy wymagania takich kobiet, mamy z nimi być . dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo się nie boję Pytanie czy naprawdę myślicie że osiągnięcia typu studia czy praca czy te wymagania są istotne przy wyborze kobiety prze mążczyznę?? Bo tu wszystkie się mylicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja narzeczona wszystkich prawiczkow uważała za nieudaczników miałem szczęście że nim nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abchaz jesteś używaną szmatą. A że napisałeś to w ten sposób, jak by każdy prawiczek był nieudacznikiem, tym bardziej potwierdza - jesteś zakompleksiony. Skąd ten fenomen, że uważasz prawiczka za niudacznika, a dziewicę za świętą? Masz naprawdę nierówno pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
bo kazda kobieta ma w sobie cos z d.z.i.w.k.i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma być młoda bez doświadczeń łóżkowych z innymi i kierować się przy wyborze mężczyzny jego sposobem bycia , wyglądem charakterem który jej opowiada. i sympatyczna wesola wyluzowana dobra sympatyczna dlugie nóż cycuszki rozmiaru przynajmniej duże C ładna buźka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiesz istotnej rożnicy między mężczyznami a kobietami my wolimy dziewice(jak szukamy żony) a kobiety najczęście nie chcą prawiczków. To jest proste do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co? To mieszkanie, co mu rodzice kupili :P I swoją bezdenną głupotę. Kiedyś dziewcze dorośnie i się zorientuje, dlaczego żadna w jego wieku go nie chciała. I że jest dla niego tylko dupeczką z długimi nogami i wielkim biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cycuszkach żartem napisałem :D ale szczerze to ma rozmiaru D i są wpaniałe na ich widok poziom testosteronu mi się podnosi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się same deski trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abchaz - Tobie od chodzenia do kościoła się poprzewracało, czy jak? Bo tam jest mowa, że zarówno dziewczęta jak i chłopcy muszą zachować czystość. Dlaczego dziewczyny mają z tym czekać dłużej? Myślisz, że żadnych potrzeb nie mamy? Inna rzecz, że jak Ty będziesz jej pierwszym, to pewnie nie ostatnim. Ciekawość i tak w końcu zwycięży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niewierzący, a takiej szmacie to puszczala się prze ślubem to i po slubie bęzie latwiej zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta która nie jest już dziewicą się puszcza? przecież wiadomo że jak była z kimś kilka lat z poważnym związku to nie żyli w celibacie, nie musiała się zaraz puszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreztą zdrada z ciekawości jest do wybaczenia a jak taka straci cnotę z innym to ja już nie będę mógł jej pozbawić dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem to ale nie chcę takiej wolałem dziewicę i nie żaluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam to gdzieś czy zdradzi czy nie ona mnie ja ją data slubu ustalona a ja ani razu na dziwkach nie bylem a chcialem spróbować z dwiema naraz będę miał okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to rozumiem ale nie ma dla mnie znaczenia w jakich okolicznościach stracila cnotę bo wtedy ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy wszystkich zrozumieli
o to tu trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×