Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikt ważny x24

Być spławionym - smutne

Polecane posty

Gość Nikt ważny x24

Zatem chciałem się umówić ale odmówiła. Spławiłą mnie i dodała że chce być singlem po prostu. Ech życie, a już sobie robiłem nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariannaanna
No i to jeszcze taka chamska wymówka:). Nie przejmuj się, kiedyś będziesz się z tego śmiał:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny x24
i pomyśleć że ostatni raz 2 lata minęło od rozstania z ostatnią dziewczyną, a kiedy w końcu pojawilą się jakaś z którą wiązałem nadzieję te rozlatują się. Samotność mnie zabija. A ja nie jestem żaden śmiały podrywacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
co zrobic, w koncu nie ma obowiazku sie z Toba umawiac. ale na pewno sa takie, ktore chca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny x24
teraz pewnie kolejne dwa lata będę czekał na kolejną okazję, niektózy to mająszczęście że kobiety same się do nich zlatują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignoranten machen
Prawo jest takie, że jeśli masz babę to inne do Ciebie się pchają a jak nie masz to olewają, niestety, baby to jakoś wyczuwają, a jest to stricte powiązane z Twoim zachowaniem więc wyluzuj i zachowuj się jakbyś miał harem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 099997
nie przejmuj się,każdy człowiek choć raz w życiu był przez kogoś odrzucony i niechciany,zapewniam cię :) ja również i to więcej niż raz :P przeżyjesz,banalne ale czas naprawde leczy rany. i nie łam się,są naprawdę gorsze tragedie-pomyś sobie co by było gorsze,odrzucenie przez tą dziewczyne,czy to gdybys sie teraz dowiedział że masz raka z przeżutami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny x24
a jednak smutno bo w jakis sposób jestem nią oczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny x24
Teraz będę musiał się znów zabawaić z moją suką, Sarą. A już miałem nadzieję, że pierwszy raz pojadę z kobietą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny x24
to wyżej to podszyw. Kolejny raz a odrzuceń pełny było. Za każdym kolejnym narasta we mnie frustracja i żal do świata i zgorzknienie. Jeszcze zostanę na starość starym kawalerem pewnie i sam jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siewca smierci
zawsze możesz skoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny x24
Męczy mnie to nieco. Bo nie wiem co teraz z tym zrobic , czy dalej próbować czy dać spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dać spokój
oczywisście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny x24
Ja to jestem udany wiem że nie powinienem już nic dzialać ale to jak w tej piosence lecha janerki "Lubie się zaszywać lubie nadużywać "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy jest kowalem własnego losu. Marudzisz jak zrzędliwa baba. Weź się chłopie w garść, bo to Twoje życie i nikt go nie przeżyje za Ciebie. Jak Ci się coś nie podoba, to coś zmień, a nie "czekasz na okazję". Czekaj tatka latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech Jan Nerka
To wyżej to ja się podszyłem :classic_cool: se se se se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×