Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem zalamana wagą.......

jesli nie karmie piersią to znaczy ze juz nie schudne??

Polecane posty

Gość jestem zalamana wagą.......

jak w temacie.. przytylam 17 kg w ciazy, miesiac temu urodzilam i nadal nie mieszcze sie w jeany sprzed ciazy ;( jestem zalamana, waze 60 kg czuje sie jak spaslak ;( czy tak juz zostanie skoro nie karmiw tylko odciagam laktatorem? chcialam nosic pas pociazowy ale polozna narazie zabronila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zalamana, jeszcze sąsiedzi pytaja mnie ..kiedy rozwiazanie! a ja miesiac temu urodzilam.. czuje sie podle, jak nie wroce do rozmiaru 36 to nie wiem co zrobie. Nie moge na siebie patrzec, czuje sie okropnie brzydka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgtfs
Ja nie karmie piersia i schudlam 10kg. Kilka dni po ciazy juz ubieralam stare spodnie,wiec te 10kg to jeszcze tluszczyk sprzed ciazy,ktorego nigdy nie moglam sie pozbyc. Jestem 5 miesiecy po porodzie, a pas nosilam 2 tygodnie po porodzie. POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmienie powoduje spadek wagi, to udowodnione, ale potrzeba czasu, kazdy organizm chudnie inaczej wiec cierpliwosci, a nie karmiac tez mozna schudnac tylko potrzeba troche cwiczen i mniej jesc niz to co sie jadlo w ciazy[ kiedy sie chcialo i co sie chcialo], pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×