Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ryszardo76

wytrysk

Polecane posty

Gość olenka 0000
a po co ci takie wytryski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEATHxxx
znam sie troszkę na tym xD musisz ćwiczyć mięśnie PC :) tylko to troszkę może czasu zająć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety prosze
Deathxxx co to jest PC ? powiedz; ) zeby miec duzy wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEATHxxx
Miesnie PC to miesnie, które sciskasz aby zakonczyc oddawanie moczu. Miesnie te odpowiedzialne sa za kontrole wytrysku. Wiekszosc meczyzn ma słabe miesnie PC, co skutkuje słabymi erekcjami, słabymi i przedwczesnymi wytryskami. Ta bardzo słaba kontrola nad samym wytryskiem, moe przyniesc ci opinie “krótkodystansowca”. Dzieki cwiczeniu miesni PC mona zwiekszyc dopływ krwi do penisa, uzyskac twarde jak skała erekcje, polepszyc wytrzymałosc, utrzymac prostate w dobrej kondycji, polepszyc cisnienie przy oddawaniu moczu i uzyskac zdolnosc do przeywania wielokrotnych orgazmów. Z dobrze wycwiczonymi miesniami PC bedziesz mógł przeywac orgazm, kiedy bedziesz chciał, a dzieki temu wytrzymasz w łóku dłuej i bedziesz mógł zaspokoic partnerke. Wane jest, aby od tego cwiczenia zaczac cały trening, poniewa sprawia ono, e krew dopływa do członka. Najlepiej bedzie wykonac to cwiczenie po krótkiej rozgrzewce. Usiadz i osiagnij erekcje w zwykły sposób, nastepnie wyprostuj plecy, napnij miesnie PC, tak aby twój członek podskakiwał przez 3 sekundy, a nastepnie pozwól mu odpoczac. Jest to jedno powtórzenie. Jeeli dopiero zaczynasz, moesz zauwayc, e w czasie treningu erekcja opada, jest to zupełnie normalne, dlatego naley ponownie sie stymulowac w przypadku gdy erekcja opadnie poniej 50%. Jeeli cwiczenie to bedziesz powtarzał 100-400 razy dziennie uzyskasz bardzo mocne miesnie PC. Moesz wykonywac to cwiczenie wszedzie – nawet podczas jazdy samochodem do pracy. Jeeli jestes poczatkujacy, dobrze jest zaczac od 50-100 powtórzen dziennie, a nastepnie stopniowo dochodzic do 400. Trzymaj sie swojego planu cwiczen i cwicz tyle, ile uwaasz za konieczne. Miesnie PC znajduja sie pomiedzy moszna i odbytem. Znajduja sie one w okolicy dołu miednicy i razem z innymi miesniami tworza siec miesni odpowiedzialnych za kontrole wytrysku i oddawania moczu. Aby znalezc miesnie PC zwil kciuka i przyłó go pomiedzy moszne i odbyt a twój członek podskoczy – to własnie sa miesnie PC. Jeeli ta metoda nie działa, podczas oddawania moczy spróbuj zatrzymac sie w połowie. Miesnie, które wówczas napinasz to własnie miesnie PC. Aby podczas stosunku zatrzymac wytrysk musisz tylko troche zwolnic i napiac miesnie PC, moliwe jest to jedynie w przypadku dobrze wycwiczonych miesni. Zalecenia: • Rozgrzej sie dokładnie • Recznie doprowadz sie do erekcji • Usiadz wyprostowany • Napnij miesnie PC tak by penis podskoczył • Utrzymaj napiecie przez 3-5 sek. • Zwolnij napiecie i rozluznij sie • Jest to jedno powtórzenie. Powtarzaj cwiczenie tyle razy, ile wymaga tego twój program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko fajnie
ale jak wykonywać te ćwiczenia w pracy czy jadąc samochodem jak sugeruje autor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek Ino
od samego czytania dostałem wzwodu. Od dziś zaczynam ćwiczyć! i pic jogurcik owocowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtryskarka
Pij jogurcik owocowy I przyszyj se wąż ogrodowy. Hu-Ha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek Ino
Jednak nie tylko miałem wzwód ale też strzeliłem sobie prosto na czarna skarpetę, więc jak sami rozumiecie nie był to zbyt daleki strzał. Za to nastepnego dnia zakupilem cały karton jogurtów i jadąc w windzie, sąsiad który mi sie ostatnio życzliwie przyglada, zapytał czy ruszam z dietą jakiegoś djukana czy coś w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjesttamkto
sperma i ten ejakulat to sód białko i tłuszcz(potrzebny do trawienia) i woda i witaminki wiec w czym problem pewnie w tym że codzień rakietą w kosmos nikt nie lata trzeba poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemaasss
Ja swój wytrysk zdecydowanie poprawiłem dzięki zakupowi preperatu Vigrax już po kilku dniach stosowania widać efekty, a kupowałem ze strony http://antykoncepcja.strefa.pl/ polecam bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×