Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patryku84

Dziewczyny pomóżcie

Polecane posty

Gość patryku84

Co można kupić 21-latce na urodziny, na prezent mam około 500 zł biżuteria to już raczej odpada bo kilka razy już to jej kupowałem. ps bez podszywaczy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryku84
poważnie licze na waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
A po co taki drogi prezent? :) Jeśli jesteś bliską dla niej osobą, kup jej piękną ramkę na zdjęcia i wstaw w nie swoje albo wasze wspolne zdjęcie :) Możesz jej kupić też jakieś ładne perfumy... albo zafundować jakąś przygodę, np skok na bungee, albo skok ze spadochronem z instruktorem. Ja się ucieszyłam jak na 18 dostałam od chłopaka karnet na basen i śliczne okulary i czepek do pływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajagoogoo a czy ten karnet okulary i czepek nie oznaczaly "moglabys schudnac"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. zabrac ja w fajne miejsce 2. perfumy dobrej marki 3. fajne wydanie kamasutry...ja bym sie cieszyła:D 4. wiecej pomysłów nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradze z checia
Ja proponuje jakieś seksowne wdzianko... piżamka albo komplecik ekskluzywnej bielizny, do tego bukiet kwiatów i np. zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie moja sprawa
Ale czy ty sie z chujem na łby zamieniłeś ? Jeżeli to Twoja żona to przepraszam najmocniej prezent za 500zł może być ale nie dla dziewczyny. Kup jej coś dorbnego i delikatnego nie szalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
Ooo, jeśli ona lubi jeżdzic na rowerze to mozesz jej kupić taki z dużą kierownicą i koszyczkiem z przodu :D Takie dziś sa modne, sama chciałabym taki dostać. ale nie wiem ile kosztuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
Vaka87, nie, bo ja wtedy trenowałam pływanie i sprzęt mi sie zuzywał, wiec prezent był bardzo trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh jak sie zuzywal to na kazda okazje mogl taki prezent robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
Vaka87, ale fakt, jesli dziewczyna jest okrąglejsza to taki karnet mógłby ją wprawic w podlejszy humor :D Ale kto nie lubi pływać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie moja sprawa
"komplecik ekskluzywnej bielizny, do tego bukiet kwiatów i np. zegarek." a na 10 rocznicę 1szej randki kup jej samochód :O może dla odmiany wykonaj coś własnoręcznie albo wymyśl coś oryginalnego Uważam że skromny prezent + kwiatki są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryku84
Problem polega na tym ze ja się na perfumach czy babskich ubiorach to się nie znam. A na sklepowe to nie mam co liczyć bo te mi mogą wszystko wcisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym, ze idac po perfumy chyba wiesz co chcialbys wachac nie? Wiec nie widze problemu w kupnie perfum. Ona i tak bedac wyperfumowana odczuwa zapach 10x slabiej niz osoby w poblizu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie moja sprawa
Bielizne to raczej ona będzie wkładała dla Ciebie więc musisz znac tylko "rozmiary" swojej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajagoogoo
Heh.. nie wiem co mógłbyś jej kupić... ale ja swojemu chłopakowi na walentynki kupiłam ośmiopak zywca w kartonowym pudełku, okleiłam go czerwonymi serduszkami. Tak się ucieszył, ze zasnął z tym pakiem w objęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryku84
Siostry nie mam, no koleżanki mam ale jakieś ciuszki to dobry pomysł na urodziny?? Tam kolacja to swoja drogą bo się zastanawiam co mogę jej sprawić na tako okoliczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21-latka...
Popieram fajne perfumy takimi \"bezpiecznymi\" to D&G Light Blue bukiet kwiatow i kolacja w przytulnej knajpce...albo zmozesz zorganizowac kolacje przy swiecach w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jakas dobra restauracja 2. cos ze spa, zabieg ktøry ona sobie zyczy 3. "jej dzien" gdzie ty jestes z nia caly dzien i tylko sie calujecie, kochacie przy swiecach, czyli pelna romantyka,masaz itd :-) 4. jakis jednodniowy wyjazd na ktøry ona zostanie "porwana" 5. jesli ma jakies hobby to cos z tego zakresu 6. wynajmij fotografa i zrobcie sobie jakies fajne, profesjonalne fotki:-) tez uwazaem, ze kwota 500 zl to przegiecie.. milosci nie liczy sie w pieniadzach!:-) no i w koncu to sa tylko 21urodziny, nie jakas okragla liczba. i pamietaj, im wiecej jej dajesz tym jej oczekiwania beda wieksze rok za rokiem:-).. ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie moja sprawa
Jeszcze raz potwazam dobry prezent to skromny prezent. Ważne że pamiętasz i że się starasz. Bo w takim razie co ona miała by Tobie kupić za 500zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie moja sprawa
Wg mnie góra to 150-200zł za całośc tj prezent + kolacja to i tak przesada , przecież to Twoja dziewczyna a nie świnka skarbonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryku84
Nie no ja od niej takich prezentów nie oczekuje ale zarabiam dobrze wiec dla mnie 500 zł to w sumie 1/5 miesięcznej wypłaty wiec na tako kwotę mogę sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie moja sprawa
Jak dobrze zarabiasz to wpłać na fundusz inwestycyjny albo inne "coś" zbieraj na mieszkanie albo dom lub samochód. Kobiet się nie kupuje :) ale to tylko moje zdanie , możesz spróbować coś dla niej ugotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryku84
Ja wiem że się nie kupuje no ale urodziny to urodziny a gotować to tez nie zabardzo umiem chyba ze herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×