Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atcia

kiedy on ma dziecko...

Polecane posty

poznałam cudownego, kochanego chłopaka. chcemy i jesteśmy razem i niby wszystko byloby normalnie gdyby nie to ze on ma dziecko z poprzedniego związku ( nie miał ślubu ). chciałabym sie was spytać czy któraś z was była w takiej sytuacji, jak sobie dawała rade. wiem ze może napiszecie ze to nic takiego, ale ja obawiam sie ze jak dziecko podrośnie to będzie chciało utrzymywać z nim większy kontakt, spędzać weekendy, wakacje. co wtedy będzie ze mną? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Zawsze musisz sie liczyc z tym, ze w jego zyciu beda dwie najwazniejsze osoby: ty i jego dziecko. Nigdy nie doprowadzaj go do sytuacji zeby musial wybierac miedzy toba a swoim dzieckiem. Po prostu musisz sie pogodzic z faktem, ze dziecko ma prawo do swojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Rz.
Co tam dziecko, jak ma fajną fujarę, to czym się przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie myślałam o tym żeby musiał wybierać, ale tak trochę dziwnie sie z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegewara
miłość do dziecka i miłość do kobiety to dwa różne rodzaje uczuć, które ze sobą nie konkurują, jeśli kobieta podchodzi rozsądnie do sprawy. nie masz się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze abyś wiedziała czy chcesz z nim być i czy akceptujesz jego dziecko...wiesz...ja zawsze myślałam i mayśle nadal ze nie przeszkadzałaby mi to ze facet ma dziecko jeśli bym go kochała i naprawde chciała byc, powiem Ci nawet ze chyba ze jeszcze bardziej by mi go było żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham go i oczywiście chce z nim być. ale dziecko to tez jego matka...boje sie ze kiedyś mnie zostawi i zechce byc z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mial sie związac po raz kolejny z matką dziecka juz dawno by to zrobił. Wazne jest jaka jest ta kobieta bo niestety ale z doswiadczenia wiem ze byle jak juz widzą ze coś ma sie mocniej z bylym i obecną kobietą to zczynają ingerowac w związek. Dzwonic z byle czym, na sile wysylac dziecko do ojca, nagle chcą byc mile i szukaja pretekstow do spotkan z facetem itd i to nie po to by go odzyskac ale po to by dac mu w kość jeszcze bardziej dosadniej. Musisz sie upewnic jak u nich wygladają relacje, jak jest z alimentami, wizytami itd. Ile dziecko ma lat i jaki ma kontakt z ojcem. No i oczywiscie jaki kontakt ma z matką dziecka ojciec. Wszystko jest wazne. Najpierw obadaj grunt czy warto w ogole sie pchac w cos takiego bo na przyszlosc bedziesz musiala miec swiadomosc ze tamte dziecko bedzie rownie wazne jak wasze wspolne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no wlasnie pierdolenie..... facet ma dziecko to ma dziecko... co mu przeszkadza miec kobiete.... to nie baba ze jak urodzi to juz wszysc schodza na 20 lat na dalszy plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×