Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek12345

BRAK ORGAZMU

Polecane posty

Nie mam pojęcia od czego zależy to czy kobieta ma orgazm, czy nie. Czynników jest wiele i nie warto wszystkich tu wymieniać. Często słyszy się od seksuologów, że po prostu narządy płciowe są mało ukrwione dlatego ciężko je pobudzić i że trzeba nad tym pracować. Pojawiało się na rynku wiele urządzeń, kosmetyków, które mają w tym pomóc. Może jesteście w stanie polecić jakieś, które się najlepiej sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam że można sobie jakiś implant wszczepić w rdzeń kręgowy który stymuluje doznania seksualne. Albo w jakimś filmie woody'ego allena był motyw z wchodzeniem do takiej kabiny jak prysznicowa, która też ponoć działała. Ale to jakiś kosmos dla mnie. Wiem, że są urządzenia typu LadyLaser, które pobudzają i umożliwiają szyczytowanie. Nawet wielokrotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm szkoda ,że nie ma tych co tu pisali madre wypowiedzi dojrzałe aż się zastanowiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Można mieć wyćwiczone mięśnie kegla i nie osiągać orgazmu:) Serio. Natomiast o ladylaser słyszałam, wygląda na to,że to skuteczny sposób radzenia sobie z tą dolegliwością. Nie ma co sie śmiać- brak satysfakcji podczas zbliżenia może prowadzić do poważnych problemów w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helio33
może racja, musisz z niego zrobić mistrza seksu i on też zacznie Cię doprowadzać. Bo raczej Tobie nic się nie zmieniło, skoro osiągałaś orgazm pochwowy to powinnaś nadal, może rzadziej, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitkalolitka
Mam tak samo CHLOPAK z którym jestem bardzo się stara Zebym miala orgazm ale niestety 6 razy się kochalismy i nic. udaje żeby nie zrobić mu przykrości. no i jeszcze jedno mnie martwi on bardzo Dlugo może a ją już staje się sucha w srodku i odczuwam bol. dlaczego u niego wytrysk następuje po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankabaska

Nawet jeżeli związek jest bardzo silny i pożądacie siebie nawzajem, to nie ma gwarancji, że w łóżku również będzie się układało idealnie. Gdy jesteście przemęczeni, doświadczacie stresu i po prostu traktujecie seks jako sposób na rozładowanie emocji – nie zawsze możecie liczyć na udany finał. I to nie tyczy się tylko Ciebie ale również jego. Warto jest budować atmosferę przez cały dzień oraz ograniczać stres. I tak, to jest ten żel. Naprawdę warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×