Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ==madalena=

dojrzały facet bawi się na imprezie integracyjnej z nastolatkami

Polecane posty

Gość ==madalena=

Opiszę jeszcze raz tą historię : Pracuję w korporacji bardzo znanej, nawiązywałam kontakt z przystojnym facetem jak na swój wiek bądź co bądź 40 letnim lecz świetnie wyglądającym.Bez żenady mogę stwierdzić że wygląda niczym Tom Cruise. Siedzieliśmy przy stoliku w ok 8 osób, w tym dziewczyny i paru kolegów.Ja mam 28 lat i nie będę skromna, jestem nowoczesną eleganką kobietą i miałam nadzieję na jakąś miłą znajomość. Zaczęła grać muzyka do tańca i mój świetny kolega wstał, odszedł od naszego stolika i podszedł do stolika dziewczyn 18-20 lat z gołymi brzuchami na wierzchu, kolczykami w pępku, plastrami antykoncepcyjnymi na ramieniu (szpan) itp Bawił się z nimi cały czas, wypadałoby poprosić do tańca chociaż jedną z towarzyszek przy stole (niekoniecznie mnie) tego wymaga kultura.A ten pajac polazł do jakiś nie wiem barmanek czy gońców, dziewczyn w wieku gdzie mogłyby być jego córkami a nas olał. Co kobiety o takim zachowaniu sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olpp
stara dupa z ciebie .jak facet po 30 to tak ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zapatrzona
głowa łysieje, a dupa szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
bo facetow kreca takie malolaty. wiem co mowie. Jak ide ulica widze wzrok takich mezczzyn. To b.krepujace bo mam dopiero 19 lat oni powinni intersesowac sie rowiesnicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ==madalena=
czy ten facet nie wstydzi się ? przecież jest śmieszny i żałosny. Chyba że na tym polega kryzys wieku średniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
hmmm... chcesz uslyszec ze to zbok i ze nie powinnien.... ale co tam mamy wolnosc... mlode laski z mojej okolicy wala sie z murzyna studenta z konga bo chca sie lansowac i taka moda... ;-P a jak facet woli takie 18 - 20 lat to jego sprawa.... o ile ma wiecej niz 15 lat to juz mozna z taka robic co sie chce ty masz zal bo nie chcial ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
faceci to swinki czesto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Madalena: dal facet swiadectwo o sobie kim jest. Ja z takim nigdy bym juz nie chciala miec do czynienia, chyba ze ze wzgledu na prace musialabym - a wtedy moje kontakty z nim bylyby ograniczone tylko do sluzbowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
Facet lubi mlode sunie. To zle wrozy, wciaz bedzie mlodego mieska szukal. Nie warto na niego tracic czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×