Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marionetka79

Ahh ta solidarnosc jajnikow hehe prosze zobaczyc!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość marionetka79

Ten topic to udowadnia http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3840048 Koles zaluje,ze zostawail swoja byla dla nowej panienki,ktora okazala sie idiotka.Zaluje ale i tez wie,ze byla ma nowego i go szczerze nienawidzi za bol jaki jej zadal.Chce walczyc.A teraz opinie kobiet w tym temacie: Chłopcze, miałeś już swoje pięć minut. I bardzo dobrze frajerze Ch*j mnie to obchodzi,pomysl o niej .Życie jej rozwalisz.Pana romantycznego bedziesz zgrywać?MA KOGOS INNEGO EGOISTO O ja pierdziele, jaki tempak. Jeszcze raz napiszę wyraźnie: SKORO TWIERDZISZ, ŻE JĄ KOCHASZ TO NIE WPIEPRZAJ SIĘ W JEJ ŻYCIE !!! A teraz zastanowmy sie nad odwrotna sytuacja gdy pisze otym kobieta:)Jakie rady bysmy mogli zobaczyc? Przypuszczam,ze takie: 1.Zadzwon do niego, umow sie na kawe,pogadajcie szczerze. 2.Ubierz sie seksownie,wymaluj .spryskaj najlepszymi perfumami,jedz do niego i okaz skruche. 3.No zle zrobilas ale przeciez jak cie kocha to ci wybaczy.Walcz. zenua:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
a, jak masz przypuszczac, to lepiej nic nie mow ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka79
To nawet mozna byc pewnym na 100%:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona krufka
gówno prawda, gdyby to była kobieta to też bym uważała ze jej 5 minut minęło:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
e tam. musial(a)bys tu podac jakis analogiczny topik. ja juz widzialam podobne gdzies, kiedys i doszlam do wniosku, ze bardziej zawistnych i skorych do miazdzenia swojej wlasnej plci istot niz baby - nie ma. cos takiego, jak solidarnosc jajnikow nie istnieje, z bolem stwierdzam, ze istnieje natomiast meska solidarnosc. (ktory facet odbije kumplowi dziewczyne? a ile kobiet odbije faceta przyjaciolce?) pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Ja uwazam ,ze kobiety delikatniej do noego podeszly niz gdyby to byla baba. W dodatku gdyby to byla baba to by i kobiety ja zmieszaly z blotem a panowie ponazywali od dziwek ot co. A jak jakas poskarzy sie, ze ja chlop wykolowal to przynajmniej 60% napisze, ze to jej wlasna wina i ze dobrze jej tak, nastepne 30% powie jej, ze jest glupia ale wyjdzie z tego, a tylko co 10 ja pocieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no racja.... ale to widc w kazdym topicu... powoli z tad spadam bo tym jelopkom nic sie nie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym skoczyła....
i zgadzam się z marionetką z reszta sama sie tam wypowiedziałam podobne wrażenie miałam kiedyś jak jakaś dziewucha żaliła się że ma męża i dziecko a jej mąż RAZ NA DWA TYGODNIE znika na cały dzień w strzelnicy i piwo z kolegami RAZ NA TYDZIEŃ jakie były rady/odpowiedzi...?! -zostaw go! teraz znika a jutro cię bić będzie! zostaw go póki czas na to! a kto jej broni też raz na tydzień leźć na ploty z babami i raz na dwa tygodnie albo i nawet cześciej leźć np na basen... jakby z takich powodów miały być udzielane rozwody i wychodne faceta miało świadczyć o jego skłonnościach do bicia tudzież zdradzania to ....moja mama powinna być posiniaczona non stop, ja powinnam mieć conajmniej pindziesiąt przyrodnich sióstr i braci, wszystkie znajome jej i moje i moich sióstr powinny być po rozwodach a mój facet z moim bratem i ojcem i szwgrem i kolegami ich powinni chyba w jedenj celi siedzieć za te rozboje...:O :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×