Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inula

kosmetyki ziaja

Polecane posty

Gość inula

Czy któraś z używa tych kosmetyków pielęgnacyjnych i czy warto je stosować. co o nich sądzicie i co poleciłybyście. Pytam, bo przywiązałam się do kosmetyków AA i chciałabym cos zmienić. przyznam, że ziaja jest tańsza, ale czy gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziaja ma dobre produkty :) jest fajny balsam do ciała oliwkowy :) pięknie pachnie i dobrze nawilża ciało :) polecam ziaję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ze Ziaja jest fajna :D krem do twarzy oliwkowy jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzzatkka
ja uzywam produktow pod prysznik: z serii kokosowa i kakaowe mydelko. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
ziaja -super.masełko bursztynowe,serum rozjasniające do twarzy,żel oliwkowy do mycia twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ktosia..
ja używam serii masło kakaowe super i naprawde poprawia koloryt skory:) i cena tez jest super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziaja rzeczywiscie produkuje coraz to lepsze kosmetyki:)) ja rowniez serdecznie polecam:) szczegolnie maseczke z zielona glinka i peeling enzymatyczny do cery tradzikowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepla i welniana
warto sprobowac, wybierz serie odpowiednia do twojej cery i wyprobuj:) mysle ze bedziesz zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inula
dzięki za wszystkie wasze wypowiedz, przyznam że zachęciłyście mnie więc zacznę od balsamu oliwkowego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ziaje
polecam krem do twarzy oliwkowy krem nagietkowy mleczko nagietkowe tonik aloesowy To są moje najlepsze kosmetyki ziaji, mam cere suchą i swietnie sie na niej spisuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię produkty tej firmy..... Niestety kilka tygodni temu, w srodku nocy, po wieczornym kremowanku zawiazłam moja mamę na pogotowie......uczulił Ja krem, który mi akurat wybitnie słuzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktora uzywala ziaja pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×