Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klakowska84

śluz w w rzadkiej kupce, karmie mlekiem sztucznym

Polecane posty

dzien dobry, moja mala ostatnio przeszla na mleko bebiko z humany, i od tej pory mala ma rzadkie kupoki z dodatkiem zieloakwych kawalkow i ze sluzem, dodam ze kupy sa w kolorze zoltym, ale bardzo rzadkie, leci z niej jak psobie mocno pusci baka, dodam ze oddaje jedna kupe dziennie, czym to moze byc spowodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdyy yhh
:O:O:O nigdy nie bede miec dzieci brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz bardzo zle
jak masz mlek to karm piersia ajak nie to np. herbatka z rumianku naturalny sok np. pomaranczy( sokowirowki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że nie ma problemu
moja też tak miała, nadal czasem jej się tak zdarzy a ma już 7 miesięcy. Pediatra mówiła, że to reakcja jelit na mleko i nie ma się czym martwić. Problem jest gdy śluż zabarwiony jest krwią. Ale jeśli nie, to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw
Jesli nie dopiero co zmienilas mleko to moze sie jeszcze nie przyzwyczaila, a moze to mleko nie jest dla niej dobre. Bebiko nie odpowiadało? może warto spróbować innego. Spróbuj najpierw przez kilka dni podać malęj lakcid czy trilac, moze sie unormuuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje jej wlasnie bebiko, mala byla na humanie bo na wadze nie chciala przybrac, a niestety tam gdzie mieszkam ciezko dpstac humene, i ostatnio byl problem... moze faktycznie to reakcja na mleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw
zle docztalam. jesli na humanie bylo ok to najlepiej, zebys do niej wrocila. Mozesz zamowic przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×