Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszamanna123

czy on sie czegoś boi?

Polecane posty

Gość kaszamanna123

pozałam fajnego chłopaka w pracy. zaczelismy sie dogadywac i z roznych zrodel dowiedzialam sie ze sie mu podobam. zaprosilam go wiec na wesele. poszedl. zachowywal sie tak jakby byl mna oniesmielony. w poniedzialek po weselu musialam zostac w miescie w ktorym pracuje, szukalam kogos kto by mnie przenocowal. zgodzil sie. siedzielismy chyba do 2 w nocy sluchajac piosenek z lat 40... jakos tak wyszlo ze polozylismy sie oboje. przytulal sie, dotykal moich dloni i mowil jaka jest piekna i delikatna. dawno sie tak nie czulam, bo zazwyczaj mialam takich chlopakow ktorzy odrazu zdejmowali mi majtki. widzialam ze chcial mnie pocalowac, ale jakis byl oniesmielony nie wiem... rano musialam szybko wyjsc, odprowadzil mnie do drzwi, powiedzial ze zadzwoni, pocalowalam go w policzek. popoludniu zadzwonil i po pracy poszlam do niego. zachowywal sie podobnie, ale nic dalej i wiecej. co ja mam o tym myslec? jakos boje sie go pytac o cokolwiek, ze zniszcze to co jest teraz, jeszcze sie wystraszy... dodam wogole ze on ma 19 lat a ja 22, nie widac tej roznicy w niczym. zaczynam powoli glupiec, jakbym sie zakochala. pomoze mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto durnowata
dawalas sobie sciagac od razu majtki ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
facet cie jeszcze nie przelecial to musi z nim byc cos nie tak. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie na wstrzymanie. co za zwariowany swiat, jak sie chlopak na pierwszej randce nie dobiera do dziewczyny, to juz rozpacz...moze on po prostu ciebie szanuje, kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie dziwie
że dziwnie sie czujesz skoro dla ciebie normą jest zapewne sciaganie majtek na pierwszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtetrrrrtr
Ja też bym się ciebie bała. Prawdę mówiąc zachowywałaś się tak że nie wiadomo było czy mu na koniec wizyty rachunku nie wystawisz. Jedynie bowiem z takiego rodzaju kobietą kojarzą mi się zachowania że nocuje u praktycznie nieznanego chłopaka, daje się dotykać, dziwi się że on jej majtek nie ściąga. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamanna123
ludzie, chodzilo mi tylko o to ze faceci mysla zaraz o jednym!!! a on nie!!! ja sie tylko zastanawiam czy ja moge wyjsc z inicjatywa i powiedziec mu o tym co czuje!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtetrrrrtr
Więcej inicjatywy musiałoby już chyba oznaczać zgwałcenie go. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamanna123
no wlasnie jaka obawe? moze on nie chce sie wiazac z 3 lata starsza dziewczyna? moze dlatego ze zaczyna studia i wkroczy w nowy swiat? a calowac probowal, nie bede tego okazywac, ale w pewnym momencie chyba mu brakowalo odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamanna123
myslalam ze moze porozmawiac z nim o nim, co wogole to wszystko mialo znaczyc, ale teraz wogole sie nie bede z nim widziec. zmiany w pracy mamy tak teraz ze sie tylko bedziemy mijac, a w weekend przyjezdza jego kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamanna123
moze on jest poprostu niesmialy... nie wiem. nawet sie z nim nie zobacze do konca tygodnia. ale i tak mysle ze zadzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamanna123
moze ktos mi pomoze i zaproponuje jakas konkretna sytuacje, a moze ktos juz byl w podobnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamanna123
no oczywiscie ze tak, czułe słowke i takie tam... ze zawsze pieknie wygladam, ze jestem piekna i delikatna. szczerze, cholera, on naprawde nie wie jak sie za babe wziasc i dlatego ja go musze ogarnac, ale tak zeby go nie odrzucilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje to albo Cięsprawdza albo czuje do Ciebie miętę i ma taki wielki szacunek że odrazu siędo Ciebie nie dobiera... potrzeba tu czasu, i dużo dużo rozmów... nie panikuj mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhggf
to sie weź za niego, moze w koncu ci sciagnie te majtki na nastepnym waszym spotkaniu u jego w domu :D omg co za glupia pizda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamanna123
czas, czas i czas... to jest najgorsze! a to twoje gg duszku aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam takiego faceta
byl prawiczkiem o tyle potem za jakis czas go rozprawiczylam i sie wszystk rozlecialo hehehehehheh takze uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamanna123
nie zamierzam go rozprawiczac. nie wiem jak mam z nim porozmawiac, ot i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja mialam takiego faceta
i dobrze że go rozprawiczyłaś , należy Ci się nagroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamanna123
pomecze cie duszku, ale wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież chyba się nie pali. Już tak od razu widzisz jakąś potrzebę działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×