Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzag20

Jak uwierzyć, że On mnie kocha

Polecane posty

Gość dzag20

Od 5 miesięcy jestem w stałym związku. Szybko zakochałam się w tym chłopaku, z którym teraz jestem. Nie będę opowiadać historii naszego poznania, bo nie oto chodzi. On dobrze mnie traktuje, chyba się nadal stara o mnie. Mówi, ze mnie kocha, że jestem jego wybranką itp. itd. Ale nie wiem dlaczeo - ja nie mogę w to uwierzyć. Mówi też, że jestem (wybaczcie za bezpośredniość) boska w łóżku. To wszystko dla mnie jest takie, sama nie wiem. Dziwnie się czuję. Po prostu chyba nie wierzę w jego słowa. Najgorsze jest to, że ja chcialabym wierzyć, ale jakoś nie mogę. Boję się, że on tak mówi,że mnie kocha, a potem nagle mnie rzuci. Strasznie się tego boję. Czuję się niepewnie. Tylko on w sumie nie dał mi podstaw, żebym tak się czuła. Ja wiem, że problem tkwi w mojej psychice. I chcę się tego problemu pozbyć - dla własnego dobrego samopoczucia. Bo ja się zadręczam. Tak bardzo mi na Nim zalezy i nie chce Go stracić. Chciałabym, zeby wciąż mi udowadniał, że mnie kocha. Jak nie mam od niego zadnego znaku to już mam 1000 myśli w głowie, że On już mnie nie chce, że nie myśli o mnie, że mnie nie kocha, albo ja coś zrobilam nie tak i czuję się winna. Kiedy się z Nim spotykam jestem najszczęśliwsza i to samo szczęście chcę dać jemu! A kiedy się rozstajemy znów pojawia się strach, niepewność i brak wiary, że będzie dobrze. Proszę pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że to jest tylko facet a nie powietrze, którym oddychasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi miec 18 lat
może tez miec 30 i 40 i miec takie obawy jesli nie dał Tobie powodu do niepokoju to tylko Ty sama musisz uwierzyc w jego słowa i zrób to najszybciej jak to możliwe zaufaj mu i nie szukaj na siłę czegos - czego nie ma , bo to może zburzyc związek ( tzn podejrzenia itp )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brok
nie tylko Ty masz ten problem... to prawda mysle ze ślub wam pomoże... będziesz czuła się bezpieczna... bo tego Ci brakuje - wiem znam ten ból!!! :) chyba, że inni mają lepsze pomysły :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×