Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka lolitka

faceci, podobają wam się takie nogi?

Polecane posty

Gość N.O
heeehheeeeehheeeehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lolitka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool cola
ale zobacz jak ona stoi:o w takiej pozie każdemu mięcho wychodzi na wierzch:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do pytania, bo też jestem ciekawa Mi podobają się ramiona Madonny, nogo w ogóle nie, już ja mam lepsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lolitka
ups, zapomniałam, że to babskie forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekorzystne ujęcie.Wcale nie ma \"złych\" nóg. Ciekawe jak większosć z was bedzie wygladała w jej wieku?:-o Jak na 50siatke wyglada super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pyta jak wyglada "jak na 50" tylko jak wyglada... to, ze w wieku 96 lat nie bedzie gnic nie oznacza, ze mam mowic, iż jest seksowna... poa tym to zdjecie sprzed wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lolitka
kolejna jestem - pytanie brzmi: która z nas dożyje 50 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne to popatrz na inne zdjecia z tego okresu,wtedy też była zgrabna no i czy dyskutujemy o tym konkretnym zdjeciu czy o jej prawdziwych nogach?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiamy o tym zdjeciu... a Madonna teraz wcale mi sie nie podoba.. kobiety sie nia zachwycaja, bo jest chudo-zasuszona, nadmiernie przy tym umiesniona i wyglada jak odlew woskowy... ale raczej malo ktory facet uzna ja za seksowna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne niestety wielu facetom się podoba;),tobie nie musi,myśle,ze nia ma z tego powodu depresji;) do 30 złosliwej samicy popieram,też chętna jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madonna miała ostatnio operację plastyczną plus wydaje 200 funtów na 5 dni kuracji antycellulit. Je tylko jakieś zupy warzywne. To tak dla wzbogacenia ogólnego obrazu artystki piszę :) Komi, a Ty znowu na kredyt chwalisz moje nogi, chyba mnie lubisz :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lośz kuźwa......ale to przez nienaturalne położenie tych kikutów..... i dziwnie napięte mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlolitka
ale za duże są te mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia - widzialem Twoje nogi - moze nie w calej okazalosci, ale mnie wystarczy by je ocenic :D A to, że Cie lubie, to chyba jest oczywiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×