Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

CZAS LECI A JA NIE WIEM CO ROBIC !!!! POMOZCIE !!!

Polecane posty

Gość LALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Do 29 musze zaniesc papiery ...A nie wiem na jaki kierunek studiów isc i czy na zaoczne czy dzienne ;( mam do wyboru ... Zarzadzanie w instytucjach samorzadowych ( zaoczne ) i biznes miedzynarodowy( dzienne z kolezanka) .. Co wybrac :( ?? jak patrzalam na wykad zajec na zarzadzaniu to glowa mala ;( sam trudne rzeczy ktorych nienawidze ;/ jakie sa lepsze studia? zaoczne czy dzienne/ czy na dziennych jest ciezko //pytaja ?/ pomozcie ;( po 1 to nie chce duzo sie uczyc .. i stresowac;/ zevby nie trzba bylo isc do tablicy czy odpowiadac przy wszysatrkich ;/ ni mam pojecia jak jest na studiach;/ i nie chce isc saama :( co byscie zrobili ;(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale rety...
no gdybym ja mogla isc jeszcze raz na studia to oczywiscie znowu poszlabym na dzienne ;) na zaocznych mnostwo frajdy Cie ominie!!! Studia to jest fajna sprawa, ale pewnie bedziesz to wiedziala dopiero jak ktores skonczysz ;) bo teraz to widze, ze jestes jakas strasznie spanikowana ;) no ale zalezy co Cie interesuje ;) chociaz podejrzewam, ze zainteresowania nie stanowia glownego kryterium wyboru ;) wyluzuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
ja od samego poczatku mojej edukacji wiedzialam ze na dzienne na pewno nie pojde, no i nie poszłam, jestem na zaoczynych i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo zgadzam sie z sissy idz na obydwa, po pierwszej sesji zdecydujesz ;p nie ma co sie za duzo zastanawiac, a potem myslec co by bylo gdyby, takze glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
A wiecie moze jak jest na dziennych ??? po ile godz. ?? czy ni ma czegos takiego jak w szkole - podejscia do tablicy ? robionie zadan na forum ?/ bo tego nie chce bo schizuje wtedy ;/ jjaaaa - a po il godzin masz zajecuia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×