Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yogi78

Kupiłam se te kiecke

Polecane posty

http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.1.7.1&pr=28913 Podobala mi się na zdjęciu, więc zamówilam rozmiar 36 i kuźwa musze ja zwęzić w talii bo workowata jest.Ja nosze rozmiar 36 ale ta ich rozmiarówka jest chyba na słonie ;( To chyba mój ostatni zakup z tej firmy.Kiedys zamówiłam płaszcz jesienny , oczywiscie 36 i mogłam się nim owinąć ze dwa razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki15
Woow!!!!! Naprawdę jest śliczna! Skoro jest na ciebie za duża to odeślij i niech ci dadzą mniejszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja twojego gustu nie oceniam to chyba logiczne ,ze każdy ma inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koklusz88
z bon prie zawsze są jakies jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarówka
niemiecka rozmiarówka jest większa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiarowka jest 36/38,wkurza mnie jak tak opisuja,bo albo jest sie 36 albo 38,odeslij,nie zawracaj sobie glowy zwezaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to tez kiedys zamaiwalam od nich sukienke na zdjeciu ladna zamowilam rozmioar 38/...a przyslali taki ze wygladal na 50 heh...ale to niz....ogolnie okazala sie inna jakas niz na zdjeciu odeslalam...i wiecej juz od nich nie zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys kupowalam
z bon prix i quelle kiedys mieli fajne rzeczy naprawde !~oryginalne i wyrozniajace sie ale kilkakrotnie nacielam sie, ze przyslali mi szmate. na zdjeciu rzecz prezentowala sie elegancko i fajnie, a jak mi przyslali, to nie wiedzialam czy to szmata czy bluzka, cienkie, zle wykonane i zlej jakosci jak chinskie ~ a ceny nie sa takie niskie !! wole isc do skleu typu orsay niz teraz z tych katalogow kota w worku kupowac... bo rzeczy naprawde sie u nich pogorszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×