Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiiia922

czy on słusznie się denerwuje?

Polecane posty

Gość kasiiia922

Jesteśmy razem dwa lata i ostatnio cały czas sie kłocimyGłówny roblem polega na tym że jak ja znim jestem i dzwoni moja mama mówiac żebym juz szła do domu bo robi sie ciemno i jeszcze mi ktos krzywde zrobi(martwi sie o prostu) to ja ide....-mój facet twierdzi ze zachowuje sie jak dziecko..denerwuje się też jak mama do mnie dzwoni albo jak ja dzwonie do niej( arobie to przyznam sie szczerze czesto ale jestem o prostu zwiazana z mamą)wkurza go to że zdaje jej relacje zcałego dnia..twierdzi że jestem od niej ualezniona..Ja tego nie rozumiem to mam być uzalezniona od niego i świata ozanim nie miec..wg mnie jst o prostu zazdrosny bo chciałbybyć wciaz w centrum zaintersowania i mojej uwagi a wg niego ja jestem niedojrzała emocjonalnie..itd...a wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sama mozesz tego nie widziec,ale on rzeczywiscie moze miec sporo racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia922
ja 23 on 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,to on ma sporo racji - i nie chodzi o to,ze masz poza nim swiata nie widziec, tylko raczej wlasnie widziec,z tym,ze poza mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia922
ale dlaczego mam wybierać...zawsze byłam zwiazana z mamą dlaczego mam to zmieniać kocham go ale nie chce żeby zmieniał mój stosunek do rodziców zawsze taka byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia922
Ale z drugiej strony wydaje mi sie, ze jednak jestem dojrzala, bo jak gwałcił mnie mój tatełe z rabinem abramem to nawet sama potem zaproponowalam im lodzika, a przeciez to swidczy o dojrzałosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju - nikt Ci nie kaze wybierac, ani tez zmieniac stosunku wobec rodzicow, wystarczy mniej dzwonic,a przynajmniej nie przy nim, i jezeli mama sie o Ciebie martwi i chce,abys wczesniej wrocila, to powiedz,ze Twoj Cie odprowadzi i bedziesz troche pozniej i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia922
nie,nie rozumiem.Nie jesteśmy małożeństwem jeszcz ei ja mam rezygnować z telefonu do mamy (mimo że odczuwam taka potrzebe)tylko dlatgo że JEMu sie to nie podoba..Jego znam dwa lata a mama to mama..dlaczego mam sie podporzadkowywać i nie robić tego na co mam ochote żeby go "nie denerwowac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak podejmujesz jakies decyzje w zyciu - - wazne badz mniej wazne,to zawsze radzisz sie mamy? a czytalas kiedys o maminsynkach - nie mowie,ze Ty tak masz, ale moze warto przeczytac i sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia922
własnie to nie tak..moja mam nie jest apodyktyczna i nigdy nic mi nie dyktowała..dzwonie do niej bo chce...a ona dzwoni tylko jak sie martwi a nie w celu zesucia mi wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia922
boshe to nie jest prowkacja...co ja na to poradze że moja mama jest jak moja przyjaciółka ja ma świadomosć tego że facet dziś jest jutro go nie ma..dzis mówi że kocha a otem moze sie okazać że mnie skrzywdzi..kocham go ale mama jest dla mnie najwazniejsza....dlaczego ma byc dlamnie wazniejszy facet ktorego znam 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spoko - skoro macie z mama fajne stosunki, to tym bardziej powinna zrozumiec,ze jestes juz dorosla i musisz sama zaczac decydowac o sobie, ty jeszcze tego nie widzisz,ze bez mamy sie obejsc nie mozesz,ale Twoj facet tak, a co tam facet - my tez widzimy, a nawet sie nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoj chlopak ma sporo racji
nie dziwie sie, ze sie denerwuje ;) Ja tez bardzo jestem z mama zwiazana. Ale nigdy do niej nie wydzwaniam jak jestem ze znajomymi, czy z chlopakiem. Dzwonie jak jestem sama. I moja mama raczej tez sporadycznie wydzwania ;) To troche dziwne. Moze nie ooznacza to, ze jestes uzalezniona od mamy. Ale tak to troche wyglada. A to odstrasza. Moj brat zostawil z tego powodu swoja dziewczyne. Zaczelo go tak to irytowac, ze zwiazek sie rozpadl. Wiec moze przedyskutuj to i owo z mama i ogranicz te telefony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa. o matko, też bym chłopaka maimsyna nie chciała :o Przecież po waszym ślubie to będzie masakra. Pójdziecie do sklepu kupić sofę - mamusia musi być przy tym obecna, trzeba będzie pomalować ściany - telefon do mamusi, bo trzeba się jej o zdanie zapytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
ja też jestem z mamą związana .... zwyczajnie się z nią przyjaźnie....ale Twoje zachowanie to dla mnie przesada.... I Twój chłopak ma sporo racji.... To piekne, że matka jest dla Ciebie ważna...ale nie może ona burzyć jakiejś takiej normalności...masz 23 lata i możesz wracać do odmu jak jest ciemno, chłopak może Cie odprowadzić...nie musisz lecieć na każde jej zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga to normalne ze rodzice sie martwia, ale ja mojej mamie mowie kiedy wroce, np. "wroce w nocy", "wroce rano" :P i juz wtedy nie wydzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
matka wychowywała Cię sama nie? ojciec was zostawił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia922
a jak podejmujesz jakies decyzje w zyciu - - wazne badz mniej wazne,to zawsze radzisz sie mamy? tak zawsze radze sie mamy..to prawda....dlatego że mama zawsze mi udziela dobrych rad i jeszcze nigdy nie załowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musi byc prowokacja
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie znaczy,ze on ma byc najwazniejszy na swiecie, on ma byc po prostu wazny dla Ciebie,a wychodzi na to,ze nie jest, bo zawsze polegasz tylko i wylacznie na mamie, juz kij z nim,ale to na sobie najbardziej powinnas polegac i miec przynajmniej wlasne zdanie , podjeta decyzje bez mamy, to o to raczej moze mu chodzic, facet moze zaczac sie czuc tak,jakby chodzil z Twoja mama ,a nie z Toba, a to juz jest problem, i to nie wynikajacy z jego zachowania,ale z Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiia922
ojciec pracuje i pracował od zawsze...zagranicą czesciej był poza domem niz wdomu ale mysle że to nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×