Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaryczana mała mi

Kap Kap płyną łzy..

Polecane posty

Gość zaryczana mała mi

Płacze.. pocieszy Mnie ktoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
a dlaczemu płaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
Facet...nie umiem się ogarnąc po rozstaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Nie płacz bo świeci słońce i życie jest piękne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje koleżanki
nie płacz!!!!!!!!!!!!!!! wiem, że łatwo mówić - niedawno pzrechodziłam pdobne chwile:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
ja tez niedawno :) ale teraz jest poropstu cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
od 3 tygodni oficjalnie nie jestesmy razem.. od ponad miesiąca faktycznie się rozstaliśmy..Nie umeim się pozbierać, nie mamy zadnego kontaktu. Kiedyś biegał za Mna, rozkochał Mnei i po latach związku zostawił..nie umiem sobie z tym poradzić zapadam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
on załował jak mnie zostawil, i pewnie dalej zaluje bo ja teraz jestem szczesliwa z kims innym, a osoba dla ktorej mnie zostawil okazala sie pomylka. Płakałam długo, tez nie moglam dojsc do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
on nie ma nikogo.. wiem to.. powiedzial podczas rozstania że chce być sam.. że nei dorósł do związku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
a pracujesz? uczysz sie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej dupka;) My tez sie rozstalismy ponad miesiac temu. On ma inna;) A ja sie spotykam z fajnymi kolesiami;) dzis przyjezdza do mnie nowa"miłość". JEST MI DUŻO LEPIEJ NIŻ Z NIM! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaryczana haha mi też tak mówił, ze nie chce nikogo, chce być sam, ze nie jest taki aby miec laske od razu. i co? po 2 tygodniach byl z taka szmata.. zreszta pewnie nadal są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
Ale w naszym zwiazku wsyztsko było takie magiczne.. pierwsza wielka miłośc jego moja.. wsyzstko magia.. uwierzyąlm w przeznaczenie..wszystko było takei nam przeznaczone, tyle przypadków.. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujt
🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 o masz bukiecik przepiekny i juz nie plakaj ...nie bedziesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
wiem cos o tym!! Ty teraz płaczesz, boisz sie co bedzie dalej, jak zycie ulozysz, ale to minie, sama po sobie wiem ze czas leczy rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
On się ze mna rozstal bo lepiej mu samemu,, wiem że nie ma nikogo, a to już poand miesiąc.. Powiedizal że jestem tą jedyną i wogole ale chce być sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
ale Ty Rybko nie badz sama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujt
znaczy ze to nie byl ten....gdzies jest ta twoja druga polowka zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
nieiwem on widizal że ostanio nam się nie ukąłdało, że nie byłam z nim szczęsliwa..ale kchalam Go..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile macie lat? Dziewczyno tylu wspanialych facetów! Ja tez w to nie wierzylam, przezywalam i wkoncu odzylam. Chodzilam na randki;] dzis przyjezdza do mnie nowa milosc i jest calkowicie inaczej:D chce mi sie żyć. Choc podobnie jak Ty myslalam ze bez niego zycie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
do porzedniczki!! mam to samo:) wreszcie uwierzylam ze zycie jest piekne, a milosc jest naprawde blisko nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
Strałams ie zapomnieć o nim.. staraąlm, wychodziąłam z kolezankami, spotkałąm się nawet 2 razy z takim kolesiem, wogole ciągle jacyś piszą do mnie.. pocieszają. Co z tego skoro, ja myśle tylko o nim, wraca do Mnie w stnach.. Było już dobrze, aa teraz przez 3 dni snił mi się,wszystko wraca do Mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie płacz 🌻 te dupki kiedys zrozumieja co stracili;) ale wtedy juz bedzie za pozno! :) Mój takie opisy mial ostatnio a teraz CISZA. Czyżby nowa milosc to byla pomyłka?:D hahah:P CHUJ MU W DUPE:D Facetow jest mnostwo. A z kazdym jest inaczej. I nikt nie powiedział ze gorzej! Znajdziesz faceta, dla ktorego bedziesz całym ŚWIATEM! Nie warto walczyc o kogos kto nie ma zamiaru walczyc o CIEBIE. Po predzej czy pozniej to sie rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
nie jestesmy nastolatkami, mamy troszkę ponad 20..ale mniej niż 25, to była piewsza wielka miłość, wszysyc myśleli że to własnie to, obie rodziny.. bo to było to.. wsyzstko popsuliśmy, byliśmy w dlugoletnim związku, były kryzysy,m ale pasowalismy w każdym calu do siebie..Dziekuje za kwiatki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
nie walcze.. ale wiem że też bardzo go skrzywdziłam, bardzo ząłuje.. bo to naprawdę dobry ciepły facet, gdybym była inna to by było lepiej.. On byl zakochany po uszy, nie doceniaąłm.. gdy przystopowal ja doceniłam, ale było zapużno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×