Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienka_z_okienkaa

PRACA W ADMINISTRACJI PANSTWOWEJ

Polecane posty

Gość panienka_z_okienkaa

Dzien dobry Mam pytanie. W ofercie pracy napisano, ze nalezy dostarczyc oswaidczenie o niekaralnosci i o korzystaniu z pelni praw obywatelskich, proszę mi powiedziec, skad takowe orzeczenia uzyskac - z sądu czy tez napisac je osobiscie i podpisac zwyczajnie? Dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oświadczenie o niekaralności pisze sie samemu :):) Ja niżej podpisana....... legitymująca sie dowodem osobistym nr ...... oswiadczam , że nie byłam skazana za przestepstwo popełnione umyślne i korzystam z pełni praw publicznych , podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie oswiadczenie to kazdy mogly sobie napisac jakby chcial:P Takie wlasnarecznie napisane oswiadczenie to sobie mozna do kosza wyrzucic. Ma byc zaswiadczenie z krajowego rejestru karnego i tylko stamtad, innej mozliwosci nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat dziewczyny mają rację...pisze się samemu, ewentualnie sciąga ze strony danego urzędu wzór(prawie wszystkie mają takie stronki na BIP i pliki do pobrania) i podpisujesz i tyle.To do tego gamonia wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgfhkgh
Oświadczenie TAK samemu, ale gdy chodzi o ZAŚWIADCZENIE to nalezy pobrac z Krajowego Rejestru Sądowego, opłata ok 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgfhkgh
sory Karnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×