Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość exs

Co myślicie o zazdrości co chce zniszczyć miłośc

Polecane posty

Gość exs

Napiszcie coś na ten temat-że osoba zazdrosna chce zniszczyć zburzyć miłośc w związku innych ludzi -dlaczego......dlaczego do tego dążą aby innym burzyć ich życie jakie by ono nie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Masz rację o tych zazdrośnikach tak jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Lepiej niech tego nie robią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ktoś wyżej napisał - zazdrość za nimi przemawia. Sama tego doświadczyłam. Ktoś próbował mieszać się w mój związek, kłamał, oszukiwał a co się na koniec dowiedziałam - kierowała nim zazdrość, że gorszy, że brzydszy, że mniejsze powodzenie. Ale takie życie, zawsze ktoś się dopierdoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Macie rację niech się nikt do nikogo nie wtrąca i nie zazdrości bo to najgorsze co może być bo zamieszają w związku,a pózniej nogi za pas i jak by nigdy nic nie było to świnstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georginia
Zazdrośc to okropna sprawa niszczy komuś wszystko co miał zbudowane -a zwłaszcza jeśli z zazdrości chce odebrać ukochaną osobę to dopiero tragedia...ale taka jest zazdrośc jak w swoim małżenstwie nie ma tego co potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manki
Zazdrośc to najgorsza cecha jaką można posiadać,a zwłaszcza zazdrośc która niszczy czyjś związek to perfidia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exs Napiszcie coś na ten temat-że osoba zazdrosna chce zniszczyć zburzyć miłośc w związku innych ludzi -dlaczego......dlaczego do tego dążą aby innym burzyć ich życie jakie by ono nie było..... poniewaz nie moze patrzec i cieszyc sie na szczescie innych...mam kolezanke na marginesie wyuzdana nimfonka....ktora to jesli ma okazje wpieprza sie w zwiazki na lewo i prawo...wiele osob juz jej probowało przetłumaczyc ze zle postepuje ze sie wpieprza ze niszczy cudze szczescie...a ona klapki na oczy i mowi ze na to nic nie poradzi:O wiec powodem moze byc takze zaburzenie psychy u niektorych...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manki
A ja myślę że to są chore osoby egoistki co wściekają się jak ma się związek z facetem jaki by on nie był ,a jak widzi że się dogadują jest u nich miłośc a ona tego nie ma to dopiero szok i wtedy ją szlak trafia że nie ona jest na miejscu tej kobiety -próbuje nawet zając jej miejsce a jak się zazdrośnicy nie uda to dopiero jest szok bo zazdrośc zawsze chce pokonać miłośc a że zazdrośc jest słabsza to wygrywa miłośc bo jest silniejsza i nie pozwala sobie zburzyć życia i miłośc dalej jest szczęśliwa ze swtm facetem ot tak to jest Bracie niedzwiedziu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaritaneczka
Tak nimfomanki to psyche mają chore zmyślają -zazdrosne niszczą związki po kolei nic z tego sobie nie robiąc jak im zwrócisz uwagę to jeszcze głupkowate grymasy i uśmiechy mają na ustach potwory nimfatyczne o nie nie dośc tego walczyć z takimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×