Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość swiadek na weselu

Pomozcie mi przejsc przez to wesele z jako taka klasa

Polecane posty

Gość swiadek na weselu

Za tydzien jestem swiadkiem na weselu kolezanki.Obiecalam wiec dotrzymam slowa chociaz niecaly miesiac temu rozpadl sie moj wlasny zwiazek z facetem z ktorym bylam zareczona,ktorego kochalam ale klotnie doprowadzily do tego ze szybko poznal inna i jest na maxa juz zakochany w niej. Nie jestem w dobrym stanie psychicznym.W domu siedze smutna,zaplakana,jako tako trzymam sie w pracy.Mego exa poznalam po kilku latach samotnosci i byl to swietny zwiazek(chyba jednak nie dla niego jak na koniec pocieszyl sie inna). Wiem,ze na takim weselu musze sie usmiechac.Jestem swiadkiem wiec nie moge za duzo pic.Wesele jest male,kazdy bedzie kazdego obserwowal.Gdyby to bylo wesele na 200 osob i bylabym tylko gosciem to bym jakos to przezyla i mogla strzelic kilka lykow wiecej. Co najgorsze w obecnej sytuacji tylko czuje sie dobrze jak jestem lekko wstawiona ale nie pijana,nigdy nie zataczalam sie po katach.Nerwy,porzucenie,zal,gorycz,trzesace rece ze zdenerwowania moga zapanowac nade mna w tak waznym dniu. Wiem takze ze ludzie maja wieksze problemy ale tak z wielkim bolem,niechecia podchodze do tego dnia ze zaczyna mnie to przerazac.Boje sie ze sie rozplacze przed oltarzem,bede zachowywala sie nienaturalnie lub zaczna trzasc mi sie rece.Jestem strasznie wrazliwa osoba...w tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×