Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a nie mowilam

Zasilek rodzinny prosze wejdzcie doradzcie

Polecane posty

Gość a nie mowilam

Hej dziewczyny tak pomyslalam ze was zapytam bo pewnie sie orientujecie ja pracuje maz tez mam trojke dzieci z dochodow za ubiegly rok wynika ze nalezy mi sie zasilek rodzinny , bylam na zasilku dla bezrobotnych i potem 3 miesiace pracowalm to sie okazalo ze musze do mopsu doniesc informacje z mojej pracy od kiedy mam umowe i maz tez, maz ma od stycznia ja od kwietnia nie dostalam decyzji poczta wiec zadzwonilam facet w mopsie powiedzial ze 20 stego sierpnia wyslali poczta i dostane a dzis mi kazal jakies swiadectwo pracy doniesc i cos gadal o dochodzie utraconym? Ja teraz nie wiem o co chodzi bo przeciez cieszylam sie ze podreperuje budzet a tu takie cos a decyzja ma byc w przyszlym tygodniu a ja kolo polowy lipca skladalam co myslicie ? Sorry ze zawracam glowe ale jakos potrzebuje wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie jesli zasilek ci sie nalezy to bez wzgledu na to kiedy dostaniesz decyzje to dostaniesz wyrownanie od miesiaca w ktorym zlozylas wniosek... jesli chodzi o dochod utracony to jest to dochod ktory sie traci w przypadku przejscia na urlop wychowawczy... wtedy nie dostaje sie pensji przeciez bo jest to urlop bezplatny i to jest wlasnie ten dochod utracony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jesli sytuacja finansowa zmienila sie od 2007 roku to oni tez to biora pod uwage i licza dochody od obecnej sytuacji finansowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mowilam
no wlasnie to chyba ta sytuacja ale tez mi sie nalezy wg tego tylko po co temu facetowi swiadectwo pracy z ubieglego roku np ja przeciez mialm z US rozliczenia no i jestem teraz w takim dole finansowym przy trojce dzieci ze nie wiem czy ja teraz te kase dostane skoro tak robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
dostaniesz -ale to jest ledwo 400 zł plus po 48zł rodiznnego na kazde dziecko chyba ze masz starsze to 64zł a na decyzje z mopsu czekałam ponad 1,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez kazali doniesc umowy o prace ale to nic nie zmienia,jesli ci sie zasilek nalezy to i tak go dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×