Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5k

jak sie zachowywac w stosunku do pieknej , wrednej i fochliwej

Polecane posty

Gość 5k

laski przy probie nawiazania kontaktu ,podrywie itd ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5k
przekonalem sie o tym kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetfacetfacet
Pierw zainteresować, a później trzymać na dystans i nie okazywać, że zależy :) Ale jeśli jesteś słaby, to nie dasz rady... Fame Fatale zna sposób na większość gości - sam tego doświadczyłem parę razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
W jaki sposób pokazała Tobie że jest wredna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererenia
5k- i mimo to jesteś nią zafascynowany? jeśli tak, daj jej czas, niech się odwoi z nową sytuacją, może tak być że czuje się niepewnie i zgrywa taką pewną siebie a tak naprawdę czegoś się obawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? daj się zdeptać, bądź na każde jej zawołanie, odrzuć wszelką godność i ciesz się jej miłością ;-) na mnie to zadziałało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5k
to dluga historia ,mniejsza o szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetfacetfacet
Zresztą zbyt wiele nie powiem, bo sam byłem pół roku z taką aż oboje nie wytrzymaliśmy ze sobą - ona chciała mnie wziąć pod buta swoimi damskimi sposobami, a ja broniłem się rękami i nogami i sam ją chciałem wziąć na smycz aby tak nie hulała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5k
no jestem i to bardzo tererenia huńćwok mowisz powaznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetfacetfacet
huńćwok - w sumie to też sposób :) Poddać się... tylko jak długo na tym zajedziesz, to nie wiem? Bo gwarantuje, że będzie Cię od środka nerwica zżerać aż wybuchniesz kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererenia
ja myślę, że w zdecydowany sposób powinieneś pokazać "kto tu rządzi" a nie jej usługiwać, bo ona odczuje przewagę i przestaniesz ją interesować.. nie przesadzaj też z romantycznymi gestami bo możesz ją zniechęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
a po co Ci wredna i fochliwa?? znajdz sobie miłą i sympatyczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5k
ee tam ja chce wlasnie taka jak ona cudowniejszej juz nie znajde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tererenia--> jestem piękna, wredna i fochliwa, więc wiem co takie dziewczyny lubia najbardziej. :p czasem sobie z kimś poflirtuję, czasem dam się podrywać, ale nie mogłabym mieć innego chłopaka. :-) dobra rada: traktuj dziewczynę jak księżniczkę, a będzie Twoja. (to dotyczy SZCZEGÓLNIE dzewczyn opisanych w temacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsvds
jak facet traktuje kobiete jak ksiezniczke, to moze miec pewnosc, ze ona go bardzo szybko w dupe kopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererenia
no popatrz ja też jestem piękna, wredna i fochliwa i na mnie wszelkie schlebianie, romantyczne gesty i nadskakiwanie na każdym kroku bardzo źle działa i zniechęca do dalszej znajomości. Pięknej kobiecie nie trzeba na każdym kroku udowadniać jej wartości, bo ona ją zna :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5k
ech to ja juz nie mam pojecia jak to ma wygladac skoro wszyscy mowia co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówię tylko jak było u mnie. tu nie chodzi o udowadnianie dziewczynie jej wartości, tylko o jej docenianie. ale każda laska jest inna a niektóre są wyjątkowo "inne" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i fochliwa
powiem tak: te piekne i fochliwe z reguly nie sa zbyt pewne swojej wrtosci. badz przy niej. wspieraj ja, pomagaj, buduj jej poczucie pewnosci, rozsmieszaj ja. na mnie podzialalo, choc przed nim bylo wielu probujacych innej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
zrob to co napisala piekna i fochliwa a potem to co radzi pomaranczowy skurwysyn. zadziala na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×