Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilailaila

1 randka i 2 problemy z ubraniem

Polecane posty

Gość ilailaila

Sprawa wyglada następnująco: jutro ide na 3 randkę z nowym facetem. Chcialabym zalożyć spódnicę tyle że do tej spódnicy pasuje mi tylko jeden sweter i pech chcial że wlożylam go na 1 randkę :o czy bardzo glupio będzie to wyglądac jeśli wlożę go teraz na 3 randkę? I problem nr farbują mi buty, są boskie ale farbują, wyglądam po ich zdjeciu jakbym stóp z miesiąc nie myla :o wlożyć te buty i tlumaczyć się co i jak, bo napewno pójdziemy do niego i przecież tam nie będe chodzila w butach, czy wlożyć inne buty które już nie będą takie super ale przynajmniej nie farbują stóp? Poradźcie mi bo nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiw
no, z tymi butami to ciezko. Jak poczuje zapach, to mu przejdzie ochota na ruchanko i klapa gotowa :/ a o sweter sie nie martw tylko zakladaj ten z pierwszej randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
Buty nie śmierdzą tylko brudzą mi stopy :o jakby jeszcze do tego śmierdzialy to chyba bym się calkeim zalamala i napewno o nich nie myślala zeby wkladać na randkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie pamiętaja w co byłysmy ubrane tego i tego dnia, więc sweter spokojnie załóż ten sam. Co do butów..Może są to buty, do których mogłabyś założyć \"stópki\" i u niego je zdjąć i wyrzucić po prostu ? Albo wez inne buty, bo to moze byc rzezywiscie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, moj maz pamieta dokladnie do dzis co mialam na pierwszym spotkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweter bez problemu, buty koniecznie nie farbujące bo to będzie głupio wyglądało, jak będziesz miała uwalone stopy i jeszcze będziesz sie tłumaczyła Założysz je jak pójdziecie gdzieś na miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
Ala jak kurde zaloże stópki do spódnicy?... Rajstopy bym wlożyla, kurde albo inne buty, cholerny świat z tymi randkami :p czlowiek się musi namęczyć żeby dobrze wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
Caly problem polega na tym że te buty to 90% efektu w tym stroju :( inne juz nie będa tak efektowne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakie są te buty? Bo jak sandałki to stopki odpadają... Wieczorem jest zimno to możesz załozyć pończochy samonośne :D, no, albo jak wolisz rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
To są zwykle pantofle, takie cale, na wysokim obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Engel
jakaś masakra, jak będziesz z sinymi stopami łaziła, bo ci buty farbują :O Będzie to wyglądało obleśnie, jak jakaś choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to , ze zalozylas ten sam sweterek co na pierwszej randce to nawet nie zauwazy:) a czemu masz nie chodzic w butach jak w klanie??:classic_cool: nie no zartuje \\ zaloz lepiej inne buty;) chociaz gorzej by bylo gdyy smierzialy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
A tam z sinymi, farbują od razu na piękną czerń :o i tego nie widac wogóle dopóki się butów nie ściągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedne aleiny z ynku i smierdza w nich stopy niesaowicie:o juz nigdy wiecej butow za 35zl:o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Engel
ja bym nie założyła, bo potem bym wyszła na brudasa ;) nawet jak mu wytłumaczysz, to jednak niesmak po obejrzeniu uświnionych stóp pozostanie, zwłasscza, jeżeli on lubi ładne i czyste ;) damskie stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o staraj sie po prostu stop nie pokazywac:) alb powiedz prawdze ze Ci farbuja albo wymien wladi:) moze cos to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
Cholera będę plakać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie placz to calkiem stroj zmien ni zakladaj dzis ani tej spodnicy ani sweterka ani tych nieszczesnych pantfli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
I zapewne na tym się skończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
Nie da się stopek, to są takie pantofelki, cale ale będzie wszystko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogęeee
ubierz sie normalnie a nie wydziwiasz. facet jak to facet ma w dupie w co jesteś ubrana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
Wlaśnie ze chodzi o to że obiecalam że kiedyś wloże spódnicę i chcialam jutro zalożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeee jutro dopiero serio pokombinuj z tymi wkladkami bo co z ego z stopki zalozysz????-wtedy to one beda czarne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
Butów szukam już drugi miesiąc i nie ma takich jak chcę :o a wkladni nic nie dadzą bo one farbują cale, boki i góra też, nie tylko od spodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak powiedziałam.. nie ubieraj tych butów i tyle wogóle zmien całkiem ubrania.. Mówicie że faceci nie zwracają na ubrania uwagi.. a tu sie mylicie albo nie macie facetów.. Bardzo zwracaja bo każdy chce żeby jego dziewczyna fajnie wyglądała (oczywiście jak dla niego) więc ubierzesz sobie następnym razem spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×