Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam straszną leniwą żone

Żona karmi dzieciaki tylko żarciem z McDonalda!!

Polecane posty

informacji ściśle tajnych nie ujawniam pomarańczom swoją drogą naprawdę masz nieźle w bani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZPOWIEM PANI CENZOR
hahaha :D jaasne :P uwielbiam doprowadzać cię do wściekłości :P ściśle tajne ? haa haaa haaaaa! przecież ty wszystko o sobie i swojej rodzince tu piszesz ! nawet wklejasz foty z dzieckiem ....tajniaczko...zapomniałaś że wszyscy to mogą oglądać ? czy sądziłaś , że jesteś gwiazdą ? :P ha haaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro uwielbiasz to to rób:) bo na razie doprowadzasz mnie do uśmiechu z politowania :) powiedz to jest jedyna rzecz jaka daje ci życiową satysfakcję, co? :D miłego samotnego wieczora robin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZPOWIEM PANI CENZOR
ach bieeeedna ike jak próbuje ratować swój honor :P :D:D:D pomyśl kto ci uwierzy, że tak to ignorujesz ? hmm ? haaa haaa haaa bawię się tobą dziewuszko, boś głupiutka jak wydmuszka. Tak tak to zajęcię to dla mnie rozrywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZPOWIEM PANI CENZOR
i z uśmiechem prosisz w redakcji o wykasowanie topików na temat twego wyglądu ? hmm? :D całkiem niedawno byłam suką i kurwą, tak ci poszła piana z pyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZPOWIEM PANI CENZOR
sądzisz wedle siebie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszla odrobic lekcje
do zainteresowanych! moj maz wychodzi o 5 rano, ma do pracy ok. 30 km w jedna strone(jedno miasto), wraca srednio ok 19. pracuje w soboty, w naglych przypadkach rowniez w niedziele. nie ma lekko szczegolnie po wypadku, ale stara sie, jak moze, bo uwaza to za zwykly obowiazek mezczyzny:) i chwala mu za to! nie chcialabym sie z nim zamienic:( w domu wiecej pomaga, kiedy ja pracuje zawodowo. odciaza mnie, zebym byla jako tako wypoczeta. no i wlasnie na te randki tez musi byc czas i sily:D glupie gadki o przeliczeniu puszczam kolo oka, nie zamierzam dyskutowac :D nie czuje sie jak ideal, ale jak kobieta, matka dbajaca o swoja radzine, bo przeciez dla bliskich zyjemy, nie dla samych siebie. to samo robi moj maz, rozumiemy, ze to nasza wspolna sprawa, wiec razem ciagniemy ten wozek:) chodzi o to, ze wszystko da sie pogodzic, znalezc czas takze dla siebie. tylko troche pomyslmy, zorganizujmy sie, zgrajmy i bedzie git:) jeszcze z 15lat i nabierzecie wprawy:D pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszła tak ale sama przyznajesz, że mąż i ci pomaga i jest mężem autor- ma postawę dość roszczeniową chociaż i tak za groma nie pojmę jak dzieci można dokarmiać w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZPOWIEM PANI CENZOR
:D:D:D przyszłaś znowu ??? a ty zupki jakie robisz ? z paczuszki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła----------- nie wnikam
w twoje życie jak dla mnie idealne jak w naszej-klasie a w takie nie wierzę ale mniejsza z tym ........ tylko nie dawaj głupich rad facetom którzy mają problem bo ich żona jest inna niż TY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bo je się zalewa wodą
i jest gotowe w 5 minut, oszczędzam na kasie i na czasie, mogę się więcej tutaj udzielać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robin a ty miałaś chyba szampana pić :) uważaj bo się zakrztusisz- uwaga wyjawię ci tajemnice- robię najprawdziwsze zupy na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ma idealnie ale nasrane
we łbie, facetowi doradza jak kretynka, chyba zna to z autopsji i stąd wie, jak autora żona by zareagowała na brak kasy. żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZPOWIEM PANI CENZOR
spoko spoko garbusku :) nie zakrztuszę się, w przeciwieństwie do ciebie potrafię się delektować :) a co krztusiłaś się alkoholem, że tak mnie ostrzegasz ? no to ja już wiem, czemu ty tak mężowi rogi doprawiałaś ! baba pijana, dupa sprzedana :D oj ike niładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swoją kasę;) ale znam dziewczynę która posiadając dzieci robiła w domu nic- i szybko zaczęła natomiast autor wprowadził wszystkich w błąd twierdząc na początku , że ma leniwą babę- a dom sam się sprząta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robin- merda ci się już wszystko- radze odstawić kieliszek zanim nie zaczniesz rzygać;) nie uprawiam sexu po pijaku ty nie uprawiasz sexu w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZPOWIEM PANI CENZOR
motasz się już maleńka:p aaa twój nos mi tu do monitora się wbija! weź się troszkę odsuń ! zresztą idę już, jutro znowu ci podniosę ciśnienie :P papa idioteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZPOWIEM PANI CENZOR
hahahaah a skąd to wiesz ? hahahaaaaaa ja o swojej intymnej sferze życia nie piszę tak jak ty :P więc skąd to wiesz, że nie uprawiam ? próbujesz być złośliwa ? marniutko :P a ty opisywałaś dość sporo i to z dumą jak się puszczałaś :P no cóż głupich nie sieją pa już brzydulko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wracając do tematu
najwięcej do powiedzenia mają te idealne matki i żony które to podobno maja po co najmniej dwójce dzieci, sprzątają, gotują, piorą, dają mężowi kiedy zachce wszystko to bo on chodzi do pracy a one uważają że ta "umowa" na tym polega i jeszcze mają czas po 3 godz. siedzieć tu i bawić się w psychologa od spraw małżeńskich . chyba czas kobietki opuścić sektę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd to wiem- nie wiem- ale się domyślam- tylko samotna , skrzywdzona kobieta mogła z siebie zrobić takie psychiczne monstrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_kartofelek
Trochę się zdenerwowałam, więc nie czytałam wszystkiego. Zdenerwowałam się tym tekstem, że Ty pracujesz a żona ma się zająć dziećmi, po co mają chodzić do przedszkola, skoro ona ma tyle czasu. I tak mi się jakoś wydaje, że ze złości na żonę dorzuciłbyś jej chętnie jeszcze z dwójkę dzieci, bo Twoim zdaniem teraz ma zbyt mało pracy przy nich. Może zamieńcie się rolami? Ty zostań z dziećmi przez tydzień, ona niech poszuka pracy. Ty zobaczysz jak szybko można poczuć się zmęczonym opiekując się dziećmi, ona zobaczy, jak pobyt poza domem powoduje, że ma się ochotę wrócić do niego i ugotować rodzinie obiad. Potem każde dziecko wyślijcie do przedszkola, tam nie tylko zjedzą 3 porządne posiłki ale i zyskają pod wieloma innymi względami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_ kartofelek i to jest
cały problem o to chodzi....a facet myśli że wszyscy będą się nad nim użalać jaki on biedny bo inni mają lepiej a taka jedna z drugą go będą jeszcze utwierdzać w tym temacie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjaśniłam dlaczego napisałam tak a nie inaczej- tak facet przedstawił sprawę w 1 poście proste nie jestem wróżka by się domyślać jak to jest albo nie jest czytacie co wam pasuje- widzę i choćby nie wiem co- to i tak nie rozumiem jaka normalna matka karmi 2 latka w mcdonaldsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZARAZPOWIEM PANI CENZOR- żałosny człowieku, skończ już ten spektakl zawiści. Totalny brak poszanowania cudzych uczuć. Żałosna postawa. Żałosne zachowanie. Zapewne żałosna osoba za tym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale patrz jakie życie jest
popierdolone, bije je.... nie, głodzi...nie, pieprzy się z innymi przy nich ....nie , molestuje .....nie to co tak umoralniasz ludzi w końcu przez MC Donalds jeszcze nikt nie umarł a dzieci mogą być w przyszłości mądrzejsze i zdrowsze od Twoich i co wtedy ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego ? to tak jakbyś powiedziała babce którą maż codziennie wyzywa- przecież cię nie bije i nie pieprzy się z inna przy tobie- od tego się nie umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
:o no faktycznie-super matka bo nie bije i nie molestuje dzieci:D kurwa,medal jej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie , że niektóre matki sa gorsze- ale żadnym usprawiedliwieniem nie jest nie zrobienie normalnego obiadu- można robić co drugi dzień i odgrzewać- obiadu nie robi bo jej się nie chce- bo lubi takie szybkie żarcie- koniec i kropka naprawdę rozumiem, że może być zmęczona- ale obiad dla dzieci przynajmniej- to naprawdę czynność zajmująca najmniej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×